Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
2020 Backlog’as

Visiems 2020 metai įsimins kaip pandemijos, karantino ir izoliacijos laikotarpis. Tai priverti mus keisti savo mums įprastas kasdienines rutinas. Nemažai žmonių pradėjo dirbti iš namų, bei pakeitė praleidžiame savo laisvalaikį. Nemažai teko atsisakyti, bet visame tame galima rasti ir pozityvių pokyčių. Kadangi darbai tapo pasiekiami išlipus iš lovos – sutaupytos kelionės pirmyn ir atgal į darboviete, pasiruošimas joms ir tai leido sutaupyti brangaus laiko. O kadangi patariama likti namuose, tai daugiau laiko ir galima skirti pramogoms juose. Dėl visa to galima sakyti iš šių metų pokyčių „išlošė“ mūsų mėgstamas hobis – vaizdo žaidimams. Šiuo laikotarpiu atrodo galima jiems skirti daugiau laiko ir pagaliau išbandyti tuos žaidimus, kuriems vis laiko nebuvo. Nors sąlygos buvo geresnės ir laiko turėjau daugiau, bet kai kurie 2020 metais vis tiek liko „už borto“.

The Last of us Part 2 – atrodytų Naugthy Dog vėl bando atsisveikinti su žaidimų konsolių kartą išleisdama The Last of Us serijos žaidimą. Tai žaidimai kurie parodo ką ši studija išmoko dirbama su konsole per visus jos gyvavimo metus ir yra vienas iš žaidimų, kuriuos turi išbandyti kiekvienas Playstation 4 savininkas. Tačiau aš pats taip ir nesugebėjau jo išpakuoti ir išbandyti, gal dėl visų skandalų susietų su šiuo žaidimų, atrodė, jog netinkamas laikas jį išbandyti. Bet po visų gautų apdovanojimų, šis žaidimas bus kitas eilėje prie kurio prisiėsiu.

 

Need for speed Hot pursuit remastered – turbūt geriausias iš modernių Need for speed žaidimų ir kaip tik to ko trūksta mano Nintendo Switch. Esu jį pradėjęs kai buvo išleistas Playstation 3 konsolei, bet taip ir neužbaigiau. Dėl to nusprendžiau jį įsigyti vos buvo išleistas Nintendo Switch konsolei. Tiek pats žaidimo stilius, tiek konsolė vienas kitam tinka – paimi ir žaidi. Manau kai norėsiu žaidimo komfortui, šis žaidimas bus pirmas kurį pasirinksiu ir sprendžiant iš dabartinės situacijos, kurioje gyvename, ilgai laukti nereiks.

 

Persona 5 Royal – žaidimo pirmtakas buvo puikus JRPG, Date sim ir Visual novel žanrų mišinys. Atradau jį ir serija įsigijus Playstation Vita, kur jam buvo puiki vieta. Tikėjausi, kad šis žaidimas galiausiai pasieks Nintendo Switch, bet ženklai rodo priešingai, dėl to galiausiai nusprendžiau įsigyti jį Playstation 4 konsole. Pradėti JRPG žanro žaidimus sunkiausia man dėl to, jog žinau, kad jiems reikia skirti nemažai laiko, o ką skaičiau iš atsiliepimų mini, jog Persona 5 Royal atsiskleis po keliasdešimt valandų žaidimo eigos, kas atrodytų nėra labai gerai kai kalbama apie žaidimus, bet šiam tai nėra minusas. Vis galvoju, kad reiktų labiau sugrįžti prie JRPG žanro ir kitais metais į mėnesį bent po vieną pereiti, pradedant turbūt nuo Persona 5 Royal.

 

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore – kalbant apie Nintendo ir Persona serija, galima sakyti, jog šitas žaidimas artimiausia Persona serijos žaidimui ką gavome Nintendo konsolėms su Pop idol tematika ir Fire Emblem prieskoniu. Pirmiausiai jisai buvo išleistas Nintendo Wii U konsolei, bet kaip ir dauguma kitų Nintendo Wii U žaidimų, tai šis taip pat nebuvo paliktas Nintendo Wii U „dykumoje“ ir sulaukė praplėstos versijos Nintendo Switch konsolei.

 

2020 metai

Wonderful 101: Remastered –  dar vienas Nintendo Wii U žaidimas, kuris rado savo vietą Nintendo Switch konsolėje. Platinum studija per paskutinius keletą metų tapo mano viena mėgstamiausia žaidimų kūrėja, dėl to jai paskelbus per Kickstarter, jog nori perkelti šį žaidimą Nintendo Switch konsole, aš iš karto rezervavau sau kopija. Platinum galima vadinti veiksmo žanro meistrais, jie ne kartą parodė ką moka, o belaukiant Bayonetta 3, šis žaidimas bus tinkamas pasirinkimas užpildyti tą veiksmo troškimą.

Užbaigus 2020 metus ir žengus į 2021 metus, pirmais mėnesiai atsiranda proga
„užrišti galus“, bei peržaisti užsilikusius 2020 žaidimus, bent kol sulauksime 2021 metų žaidimų. Ypač nors ir metai nauji, bet senos problemos dar vis čia.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje