Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai

Sveiki atvykę į Gamelement!

Naudodamiesi Gamelement (įskaitant, kad tiesiog žiūrite Gamelement turinį), jūs sutinkate, kad jūs ir kiekvienas asmuo, kuriam leidžiate pasiekti Gamelement per savo paskyrą, laikysitės šios Vartotojo sutarties sąlygų, kurios toliau yra apibendrintos ir išdėstytos. Ši Vartotojo sutartis yra sudaryta tarp Jūsų ir „Gamelement“, ir ji reglamentuoja jūsų prieigą prie Gamelement siūlomų svetainių ir paslaugų.

Santrauka

Gamelement vartotojo elgesio ir savo turinio naudojimas.

 • Viskas, ką jūs komentuojate Gamelement, yra vieša. Taigi įsitikinkite, kad Jus jausites komfortabiliai, kad bet kas gali pamatyti Jūsų komentarų įrašus. Jūs neturėtumėte skelbti tokio turinio ar naudotis mūsų paslaugomis, jei turinys yra neteisėtas ir nelegalus.
 • Jei paaiškėja, kad bet koks jūsų turinys ar naudojimasis juo yra neteisėtas ar kenkėjiškas, Gamelement neatsako – jūs esate atsakingas.
 • Negalima nulaužti, pulti ir kopijuoti „Gamelement“ ar mūsų paslaugų.
 • Nors mes to nepadarytume be rimtos priežasties, Gamelement gali pašalinti jūsų turinį arba nutraukti ar laikinai sustabdyti jūsų paskyrą savo nuožiūra.
 • Jei tarp Jūsų ir kitų, išskyrus Gamelement, kyla ginčai, mes neprivalome dalyvauti ar padėti nė vienai iš šalių.

Licencijavimo susitarimai

Jums priklauso turinys, kurį sukuriate Gamelement, tačiau Gamelement tą turinį gali platinti ar naudoti įvairiais būdais. Pavyzdžiui:

Jūsų įrašą gali pasirinkti darbuotojas ar redaktorius, kad jis būtų rodomas Gamelement svetainėje. Bet kuris Gamelement naudotojas gali pakartoti bet kokį jūsų sukurtą turinį savo Gamelement tinklaraštyje, tačiau jis turi pateikti nuorodą į jūsų turinį. Jei paskelbiate palankią įmonės ar jos produkto apžvalgą tinklaraštyje, įmonė gali mums sumokėti, kad pateiktume jūsų įrašą Gamelement.

Reklama

Gamelement svetainėse (Gamelement.eu, Gamelement.com, Gamelement.com) galite pamatyti reklamą. Kiekvienu iš šių atvejų siekiame gerbti jūsų autorių teises ir privatumą bei užtikrinti, kad turėtumėte netrukdomą patirtį. Pavyzdžiui:

 • Mes įkelsime reklamą į Gamelement turinį ir paslaugas,                kuri bus prasminga, tačiau į jūsų tinklaraštį nededame jokių reklamų.
 • Įtrauksime partnerių nuorodas į jūsų turinį ten, kur prasminga, tačiau jei įterpsite savo partnerių kodus, mes jų neištrinsime.
 • Jūsų turinys gali būti naudojamas reklamose, pažymint kad tai Jūsų turinys ir nuoroda į Jūsų tinkliaraštį.

Privatumas

Mes darome viską, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, ir saugome ją tik tiek, kiek reikia. Mes pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei įstatymai to mūsų reikalauja.

Autorių teisių politika

Gamelement gerbia kitų intelektinės nuosavybės teises ir tikisi, kad naudotojai ir bendraautoriai darys tą patį. Prireikus reaguosime į pranešimus apie tariamą autorių teisių pažeidimą.

Garantija, Atsisakymas, Atsakomybės

Tai yra išimtys, kurias advokatai priverčia mus įtraukti, kad užtikrintų, jog mes nerizikuojame dideliais įsipareigojimais. Kadangi mes teikiame paslaugas nemokamai, tikimės, kad jūs tai suprasite. Kiekvieną kartą atnaujindami šias sąlygas, atnaujinsime jas čia ir padarysime viską, kad naudotojams būtų pranešta apie bet kokius esminius pakeitimus.

Naudotojo sutikimas

Šioje sutartyje aprašomos sąlygos, kuriomis mes siūlome jums prieigą prie toliau nurodytų paslaugų. Jei naudojatės Gamelement svetainėmis ir jų paslaugomis, Jūs sutinkate su šiomis sąlygomis.

Privatumo politika 2019-12-01

Mes bet kada galime pakeisti šias sąlygas savo nuožiūra, tačiau jei po pakeistų sąlygų nustojate naudotis Gamelement paslaugomis, Jūsų santykiai su mumis ir toliau bus kontroliuojami pagal ankstesnę šių sąlygų versiją. Jūs sutinkate, kad periodiškai tikrinsite šį puslapį, kad žinotumėte kada atsinaujino šios sąlygos, ir perskaitysite Jums siunčiamus pranešimus, kuriuose informuojame apie visus pakeitimus.

SĄVOKOS

 • Bendrovė“ arba „Gamelement“ reiškia individualiai ir kartu, vieną ir tą patį.
 • Bendrovės šalys“ reiškia Bendrovę, jos dukterines įmones ir bet kurį jų direktorių, darbuotojus, atstovus, advokatus, trečiųjų šalių turinio tiekėjus, platintojus, licencijų turėtojus ar licencijų išdavėjus.
 • Paslauga“ arba „Paslaugos“ reiškia bet kokias internetines ar kitas Bendrovės siūlomas paslaugas, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, šioje sutartyje aprašytas paslaugas per bendrovei priklausančią ar jos kontroliuojamą svetainę, per socialinius tinklus, sistema, mobiliają aplikaciją Jūsų telefone ar kitaip.
 • Naudotojo pateiktas turinys“ arba „turinys“ reiškia kiekvieną turinio ar kitokios medžiagos elementą (atvaizdus, nuorodas, dokumentus, tekstą, raštus, nuotraukas, grafiką, vaizdo įrašus ar failus), kuriuos naudotojas įkėlė per paslaugą arba integravo per savo Gamelement paskyrą.

 

 

 1. Naudojimasis „Gamelement“, naudotojo elgesys ir Jūsų turinys

Tinkamumas: Galite naudotis mūsų paslaugomis tik tuo atveju, jei sudarysite įpareigojančią sutartį su Gamelement laikydamiesi šios sutarties. Pateikti melagingą ar klaidinančią informaciją, susijusią su paskyros sukūrimu, yra susitarimo pažeidimas.

Naudotojo atsakomybė: Jūs esate visiškai atsakingi už tai, kaip naudojatės mūsų paslaugomis, už bet kokį mums pateiktą turinį, bet kokią sąveiką su kitais Gamelement vartotojais ir už bet kokias jų pasekmes. Jūsų pateiktą turinį galės peržiūrėti kitų paslaugų vartotojai naudodamiesi trečiųjų šalių paslaugomis bei svetainėmis.

Turėtumėte pateikti tik tokį turinį, kuris nepažeidžia jokių trečiųjų šalių teisių, įskaitant be apribojimų intelektinės nuosavybės teises, privatumo ar viešumo teises. Jei atskirame susitarime su Gamelement nenurodyta kitaip, sutinkate laikytis turinio gairių, pateiktų čia: Turinio gairės.

Gamelement pasilieka teisę, bet neprivalo, savo nuožiūra atmesti ir (arba) pašalinti bet kokį turinį, įskaitant, bet neapsiribojant, šių sąlygų ar turinio gairių pažeidimus. Gamelement pasilieka teisę, tačiau neprivalo, stebėti ginčus tarp jūsų ir kitų naudotojų. Gamelement neatsako už jūsų sąveiką su kitais vartotojais arba už bet kokį vartotojo veiksmą ar neveikimą.

Naudotojo elgesys: Mainais už galimybę naudotis mūsų paslaugomis jūs sutinkate laikytis šių įsipareigojimų:

 1. Registracija

 

 • Net jei nuspręsite sukurti paskyrą, vis tiek sutinkate su visomis šiomis sąlygomis.
 • Jūs negalite:

naudoti melagingą informaciją ar kito asmens nuosavybės teisę priklausančią ar jo valdomą paskyrą ketindami piktybiškai suklaidinti kitus naudotojus apsimetinėdami tuo asmeniu ar dėl kitų priežasčių; Nenaudokite naudotojo ID vardo, kuris Jums nepriklauso, išskyrus jei Jus turite tam teises, neturėdami tinkamo leidimo Jus pažeidžiate mūsų turinio gaires;

 

 1. Programinės įrangos pakeitimas / Neteisėtas naudojimas

Jūs negalite leisti jokiai trečiajai šaliai:

 • Modifikuoti, pritaikyti, išardyti, dekompiliuoti, versti ar kitaip bandyti atrasti kodo šaltinį ar jo struktūrą, seką ir organizavimą ar bet kurią, bet kurios svetainės, kurioje siūlomos Gamelement paslaugos, dalį (išskyrus atvejus, kai to reikalaujama pagal taikytiną vietos įstatymai ir tik tada, kiek to reikalauja tokie įstatymai).
 • Naudotis Gamelement paslaugomis tokiu būdu, kuris galėtų sugadinti, išjungti, apkrauti ar pakenkti Gamelement paslaugoms ar kito naudotojo naudojimuisi Gamelement paslaugomis;
 • Pašalinti, užmaskuoti ar pakeisti bet kokius pranešimus apie autorių teises, prekės ženklus, nuorodas ar kitas nuosavybės teises, pranešimus esančius tarnyboje ar bet kurioje svetainėje, kurioje teikiama paslauga, ar įmonės kodą, įterptą ar įdėtą į trečiosios šalies svetainę, ir (arba) įmonės programinė įranga;
 • Pateikti bet kokį turinį ar medžiagą, kurioje melagingai išreiškiama ar numanoma, kad tokį turinį ar medžiagą remia arba palaiko Gamelement;
 • Naudotis Gamelement paslaugomis pažeidžiant, bet kokio kompiuterinio tinklo saugumą arba perduoti ar saugoti nelegalią medžiagą.

 

 1. Naudojimo taisyklės

Jūs sutinkate, kad naudojantys Gamelement paslaugomis (įskaitant bet kurį forumą, pranešimų lentą, pokalbius ar kitą komunikacijos funkciją) Jūsų  Naudotojų pateiktas turinys turi būti teisėtas ir nebus:

 • Pažeidžantis sutartinę, asmeninę, intelektinę nuosavybę ar kitas šalių teises, ar skatinantis daryti neteisėtą veiklą;
 • Kuriami naudotojų abonementai automatizuotomis priemonėmis arba melagingai apsimetant ar klaidinat kitus dėl jūsų ryšių kilmės;
 • Apgaunama, klaidinama Gamelement ar kiti naudotojai, ypač bandant sužinoti neskelbtiną naudotojo informaciją, tokią kaip slaptažodžiai;
 • Pateikimo apie melagingus pranešimus, apie piktnaudžiavimą ar netinkamą elgesį;
 • Užsiimama bet kokią piramidžių schemą ar kitų daugiapakopių rinkodaros schemų reklamavimu, ar reklamuoti bet kurias svetaines ar paslaugas, kurios laikomos šlamštu, kenkėjiškomis programomis ar turinčiomis nepageidaujamą turinį Gamelement nuožiūra;
 • Kuriami ar perduodami nepageidaujami elektroniniai ryšiai, pvz., „šlamštas“, kitiems Gamelement paslaugų naudotojams ar nariams, ar kitaip trukdyti kitiems naudotojams ar nariams naudotis Gamelement paslaugomis;
 • Skleidžiami ar perduodami virusai, kirminai, Trojos arkliai, RAT, klaviatūros klavišų paspaudimo įrašymai („Keylogeriai“), kenkėjiškos programos, šnipinėjimo programos, reklaminės programos, atšaukiami botai, pasyvaus rinkimo mechanizmai („PCM“) ar bet kurie kiti kenksmingi ar invaziniai kodai ar programos, įkeliamos ar perduodamos (arba bandomos įkelti ar perduoti bet kokią medžiagą, kuri veikia kaip pasyvus ar aktyvus informacijos rinkimo ar perdavimo mechanizmas, įskaitant, be apribojimų, aiškius grafikos mainų formatus („gifus“), 1×1 taškų, žiniatinklio klaidas, slapukus ar kitus panašius įrenginius; kurti ar perduoti nepageidaujamus elektroninius ryšius, tokius kaip „šlamštas“, kitiems paslaugų naudotojams ar nariams ar kitaip trukdantys kitiems naudotojams ar nariams naudotis Gamelement paslaugomis;
 • Kopijuojama ar pritaikoma Gamelement paslaugų programinę įrangą, įskaitant, bet tuo neapsiribojant: „PHP“, „HTML“, „JavaScript“, „CSS“ ar kitais išeities kodais;
 • Pritaikyta atvirkštinė indžineriją, dekompiliacija; Modifikuojama ar bandoma atrasti bet kokią programinę įrangą (programavimo kodą ar išeities kodą), kuris sugeba sugeneruoti tinklalapius ar bet kokią programinę įrangą ar kitus produktus ar procesus, pasiekiamus naudojantis Gamelement paslaugomis. Išskyrus atvejus, kai tai gali būti įprastas paieškos variklis ar interneto naršyklės rezultatas;
 • Uždengiama ar užmaskuojama bet kokia Gamelement paslaugos reklamjuostė, reklama, baneris ar kitas prekės ženklas;
 • Užmaskuoti Jūsų naudotojo pateiktą turinį ar kitą informaciją, kurią pateikiate Gamelement tarnybai;
 • Trukdyti ar apeiti bet kurią Gamelement paslaugų saugos žymą, ar bet kokią funkciją, kuri riboja ar įgyvendina Gamelement paslaugas, Gamelement turinį ar Naudotojo turinio naudojimą ar prieigas prie jo apribojimų.

 

 1. Jūs sutinkate, kad esate atsakingas už bet kokias pasekmes (įskaitant atsakomybę atlyginti įmonei galimą žalą), atsirandančias tokiu atveju, jei bet koks Gamelement paslaugų naudojimas ir veiksmai su ja (įskaitant bet kurį forumą, pranešimų lentą, pokalbius ar kitas komunikacijos funkcijas) ir jūsų naudotojo pateiktą turinį:

 • Apima visus įžeidžiančius komentarus, susijusius su rase, tautine kilme, lytimi, seksualine orientacija ar fizine negalia;
 • Apima nešvankumą ar bet kokį nepadorų, pornografinį, seksualinį ar kitaip nepriimtiną turinį ar kalbą;
 • Niekina, šmeižia, tyčiojasi, grasina, priekabiauja, gąsdina ar piktnaudžiauja;
 • Skatina smurtą arba apibūdina, kaip atlikti smurtinį aktą;
 • Atskleidžia bet kokią asmeninę informaciją apie kitą asmenį, įskaitant kito asmens adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, kredito kortelės numerį arba bet kokią informaciją, kuri gali būti naudojama tam asmeniui sekti, su juo susisiekti ar apsimetinėti juo;
 • Apima bandymą apsimesti, bet kuria kita šalimi;
 • Arba naudoja įrankius, kurie anonimizuoja jūsų interneto protokolo adresą (pvz., anoniminį tarpinį serverį), kad galėtų pasiekti paslaugą.

 

 1. Gamelement nekontroliuoja ir nepatvirtina turinio, pranešimų ar informacijos, rastos Naudotojo pateiktame turinyje ar išorinėse svetainėse, kurios gali būti susietos su bendrovės produktu ar jo forumu, todėl Gamelement konkrečiai neprisiima jokios su tuo susijusios atsakomybės.

 

 1. Gamelement gali būti rodoma reklama ir rėmimas. Reklamuotojai ir rėmėjai yra atsakingi už tai, kad įtraukiama medžiaga būtų tiksli ir atitiktų galiojančius įstatymus. Mes neatsakome už neteisėtumą ar bet kokias klaidas, netikslumus ar problemas reklamuotojo ar rėmėjo medžiagoje.

 

 1. Licencijavimo susitarimai

Naudotojo licencija: Jūs pasiliekate teises į bet kokį turinį, kurį pateikiate Gamelement. Paskelbdami bet kokį turinį Gamelement, jūs aiškiai suteikiate ir garantuojate, kad turite visas reikalingas teises, kad Gamelement suteiktumėte nemokamą, sublicencijuojamą, perleidžiamą, neterminuotą, neatšaukiamą, neišimtinį, visame pasaulyje skirtą licenziją naudoti, dauginti, modifikuoti, publikuoti, redaguoti, versti, platinti, sindikuoti, viešai atlikti, viešai rodyti ir kurti išvestinius kūrinius iš viso tokio turinio ir Jūsų vardo, balso ir (arba) panašumo, jo dalis ar bet kokia forma, laikmenos ar technologijos, žinomos ar toliau kuriamos, skirtos naudoti Gamelement versle, įskaitant be apribojimų ir dalies ar visų paslaugų platinimą bet kokiais žiniasklaidos formatais, žinomais arba toliau sukurtais, ir per bet kokius žiniasklaidos kanalus ar paieškos variklius, komerciniais ir nekomerciniais tikslais. Taip pat jūs suteikiate kiekvienam Gamelement  naudotojui neišimtinę licenciją naudotis savo turiniu per Gamelement paslaugas, ir dauginti, platinti, rodyti ir valdyti tokį turinį, kokį leidžia Gamelement paslaugų funkcijos ir jo sąlygos.

Toks papildomas Gamelement ar kitų kompanijų, organizacijų ar asmenų, kurie bendradarbiauja su Gamelement ar naudojasi Gamelement turiniu, naudojimas gali būti vykdomas nemokant jokios kompensacijos už turinį, kurį pateikiate, paskelbiate, perduodate ar kitaip padarote prieinamą naudojantis Gamelement paslaugomis. Į jūsų pateiktą turinį galime įtraukti partnerių reklama arba įterpti partnerių kodus. Mes galime modifikuoti ar pritaikyti jūsų turinį tam, kad galėtume jį perduoti, rodyti ar platinti kompiuterių tinkluose ir įvairiose laikmenose ir (arba) atlikti jūsų turinio pakeitimus, kurie yra būtini tam, kad atitiktų bet kokių tinklų, įrenginių reikalavimus ar apribojimus, kurie atitiktų trečių šalių paslaugas, o jūs esate atsakingi už šių trečiųjų šalių paslaugų privatumo politikos skaitymą ir supratimą.

Svetainės licencija: Visos teisės, pavadinimas ir interesai, naudotis Gamelement paslaugomis (išskyrus naudotojų pateiktą turinį) yra Gamelement ir jos licencijų davėjų nuosavybė. Gamelement  yra saugoma autorių teisių, prekių ženklų ir kitų įstatymų, tiek Lietuvos, tiek užsienio šalyse. Jokios sąlygos nesuteikia Jums teisės naudoti Gamelement pavadinimą ar bet kurį iš Gamelement prekės ženklų, logotipų, domenų vardų ir kitų skiriamųjų prekės ženklų savybių. Bet kokie jūsų atsiliepimai, komentarai ar pasiūlymai, kuriuos galite pateikti dėl Gamelement ar mūsų paslaugų, yra visiškai savanoriški ir mes galėsime laisvai naudoti tokius atsiliepimus, komentarus ar pasiūlymus, kurie mums atrodo tinkami ir be jokių įsipareigojimų jums.

Jei sutiksite su šiomis sąlygomis, Gamelement jums suteikia neišimtinę, ribotą, neperleidžiamą ir laisvai atšaukiamą licenciją naudotiis Gamelement paslaugomis asmeniniams, nekomerciniams tikslams naudotis tik tiek, kiek leidžia paslaugos savybės. Gamelement pasilieka visas teises, kurios nėra aiškiai apibrėžtos paslaugų ir Gamelement turinio. Gamelement pasilieka teisę nutraukti Jūsų licenciją naudotis Gamelement paslaugomis bet kuriuo metu, ir dėl bet kokios priežasties ar ateityje imti mokestį už komercinį naudojimąsi.

 1. Privatumas

Mums rūpi mūsų naudotojų privatumas. Jūs suprantate, kad naudodamiesi Gamelement paslaugomis Jūs sutinkate rinkti, naudoti ir atskleisti Jūsų asmeniškai identifikuojamą informaciją (žr. Toliau „Informacijas pasidalinimas“) ir suvestinius duomenis, kaip nustatyta mūsų privatumo politikoje,  ir kad Jūsų asmeniškai identifikuojama informacija būtų renkama, naudojama, perduodama ir tvarkoma Lietuvoje ir užsienyje.

 1. Informacijos pasidalinimas

Gamelement  yra įdiegtos techninės, administracinės ir fizinės apsaugos priemonės, padedančios apsisaugoti nuo neteisėtos prieigos prie mūsų palaikomos naudotojo informacijos, jos naudojimo ar atskleidimo. Pagal mūsų saugumo praktiką ir politiką, prieiga prie asmenį identifikuojančios informacijos leidžiama tik tiems, kuriems tokia prieiga reikalinga versle, o neskelbtini įrašai turi būti saugomi tik tol, kol to reikia verslo ar teisiniams poreikiams, ir yra sunakinama prieš pašalinimą.

Nors mes sunkiai dirbame siekdami apsaugoti asmeninę informaciją, kuri yra renkame ir saugoma, jokia programa nėra šimtu procentų saugi ir mes negalime garantuoti, kad mūsų apsaugos priemonės užkirs kelią, bet kokiems nesankcionuotiems bandymams pasiekti, naudotis ar atskleisti asmeninę informaciją. Jei sužinojote apie saugos problemą, (epaštas). Mes kartu su jumis spręsime šias problemas.

Mūsų serveriai gali automatiškai įrašyti informaciją (ang. „Log Data“), kai Jūs naudojates mūsų paslaugomis. Žurnalo duomenys gali sudaryti tokia informacija kaip jūsų IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema, nukreipiantis puslapis, aplankyti puslapiai, vieta, jūsų mobiliojo ryšio operatorius, įrenginio ir programos ID, paieškos terminai ir slapukų informacija. Mes gauname žurnalo duomenys, kai jūs sąveikaujate su mūsų paslaugomis, pvž,, kai lankotės mūsų interneto svetainėse, prisijungiate prie mūsų paslaugų, bendraujate su mūsų el. pašto pranešimais, naudojate Gamelement paskyrą, kad galėtumėte prisijungti prie trečiosios šalies svetainės ar programos arba lankotės trečiojoje šalies svetainėje, kurioje yra Gamelement mygtukas ar valdiklis. Gamelement naudoja žurnalo duomenis paslaugų tobulinimui.

Gamelement pasilieka teisę atskleisti Jūsų tapatybę (arba bet kokią informaciją, kurią apie Jus mes žinome) tuo atveju, jei dėl bet kokio jūsų paskelbto pranešimo ar kitokio turinio kyla skundas ar imamasi teisinių veiksmų. Gamelement gali registruoti visus interneto protokolų adresus, naudojamus per Gamelement paslaugas ir kitą informaciją apie naudotojų prieigą, ir neribotą laiką saugoti atsargines turinio kopijas.

 1. Reklama

Į dalį Gamelement paslaugų galime įtraukti Gamelement ir (arba) trečiosios šalies pateiktus reklamos skelbimus ir (arba) turinį, kurie gali būti nukreipti į servisų turinį ar informaciją, užklausas, pateiktas naudojantis Gamelement paslaugomis, ar kitą informaciją. Gamelement reklamos tarnybos rūšys ir apimtys gali keistis. Siekdami Jums suteikti prieigą prie Gamelement paslaugų ir jomis naudotis, Jūs sutinkate, kad Gamelement ir jos trečiųjų šalių tiekėjai bei partneriai gali patalpinti tokią reklamą Gamelement paslaugose.

Retkarčiais jums gali būti suteikta galimybė dalyvauti konkursuose, loterijose ar kitose panašiose akcijose, kurias galime remti mes ar trečiosios šalys. Dalyvavimui gali prireikti pasidalyti savo asmenine informacija su mumis ar trečiosiomis šalimis, remiančiomis konkursą, loteriją, akciją ir pan., Jūs turėtumėte susipažinti su taisyklėmis, kad suprastumėte, kaip Jūsų informacija bus naudojama ir dalijamasi su kitais. Gamelement gali paskelbti konkrečias taisykles, susijusias su kiekvienu tokiu konkursu ir pan., tačiau nepriklausomai nuo to, ar skelbiamos konkrečios taisyklės, visas tokias galimybes kontroliuos Gamelement konkurso gairės, išdėstytos konkurso gairėse. Visos taisyklės, paskelbtos konkurso metu, bus papildytos konkurso gairėmis.

Be to, kaip sąlyga gauti apdovanojimus ar prizus, gali būti reikalaujama pateikti papildomos informacijos, pasirašyti leidimą arba leisti naudoti tam tikrą informaciją apie Jus rinkodaros medžiagoje. Jei konkursą administruoja trečioji šalis, jūsų dalyvavimui gali būti taikomos papildomos sąlygos ir tos trečiosios šalies privatumo politika. Mes neatsakome už tokias trečiąsias šalis. Prieš priimdami sprendimą dalyvauti konkurse, kuris skelbiamas per Gamelement svetaines, turėtumėte atidžiai perskaityti konkurso gaires ir šias trečiųjų šalių taisykles ir nuostatas.

 

 1. Trečiųjų šalių nuorodų atsisakymas

Gamelement paslaugose gali būti nuorodų į trečiųjų šalių tinklalapius, reklamuotojus, paslaugas (tokias kaip mokėjimų tvarkymas), specialius pasiūlymus ar kitus renginius ar veiklą, kurie nepriklauso Gamelement arba jų nekontroliuoja. Gamelement nepatvirtina ir neprisiima jokios atsakomybės už tokias trečiųjų šalių svetaines, informaciją, medžiagas, produktus ar paslaugas. Jei naudojatės trečiosios šalies svetaine iš Gamelement svetainių, tai darote savo rizika ir suprantate, kad šios sąlygos ir Gamelement privatumo politika netaikomos jums naudojantis tokiomis svetainėmis. Jūs aiškiai atleidžiate Gamelement nuo bet kokios atsakomybės, susijusios su naudojimusi bet kurios trečiosios šalies svetaine, paslauga ar turiniu. Jūsų santykiai ar dalyvavimas Gamelement puslapių reklamose, įskaitant mokėjimą ir prekių pristatymą, ir visos kitos sąlygos (pvz., Garantijos) yra tarp Jūsų ir reklamuotojo. Jūs sutinkate, kad Gamelement neatsako už jokius nuostolius ar žalą, susijusius su jūsų santykiais su tokiais reklamuotojais.

 1. Autorių teisių politika

Jei Gamelement gaus pranešimą, kad paskelbtas turinys yra neteisėtas arba neatitinka sąlygų numatytų Gamelement paslaugų naudojime, pasiliekame teisę pašalinti medžiagą. Atminkite, kad reaguosime tik į pranešimus apie tariamus pažeidimus, kurie atitiks autorinių teisių pažeidimą.

Jei Gamelement remiasi sąžiningo naudojimosi taisyklėmis. Bet koks turinys su autoriaus prašymų ir autorinių teisių įrodymu bus pašalintas pagal autoriaus pageidavimą.

Norėdami mums pateikti pranešimą apie pažeidimą, turite pateikti rašytinį pranešimą (el. paštu su prisegtu ir pasirašytu PDF formato dokumentu), kuriame išdėstomi toliau nurodyti punktai. Prašome nesiųskite mums įprastų laiškų, nes mes jų galime negauti laiku.

Visais atvejais, jei per 10 dienų nuo skundo pateikimo iš mūsų negavote atsakymo, skambinkite mums telefonu +370 638 070 36, kad patvirtintume, kad gavome jūsų originalų skundą. Šlamšto blokatoriai kartais pasisavina svarbius nepažįstamų žmonių el. laiškus! Pateikite šią informaciją, kad galėtume išspręsti jūsų problemas:

 • Kiekvieno tariamai autorių teises pažeidžiančio vaizdo, vaizdo įrašo, muzikos ar teksto ištraukos, kurį norite pašalinti iš vienos iš mūsų svetainių, nurodykite tikslią nuolatinę nuorodą (URL), kuriame yra medžiaga.
 • Pateikite pakankamai pagrįstos informacijos, kad galėtume susisiekti su jumis.
 • Pateikite šią informaciją apie atvaizdus, išsamiai apibūdindami savo pretenzijas dėl tariamai pažeidžiančio vaizdo, vaizdo įrašo, muzikos ar teksto dalies autorių teisių įrodymas yra Registracija; ARBA, jei tokios registracijos nėra, išsamų aprašymą ir įrodymus, pagrindžiančius jūsų teiginį, kad jums priklauso atvaizdo, vaizdo įrašo, muzikos ar teksto dalies autorių teisės. Mes netenkinsime prašymų pašalinti vaizdą, vaizdo įrašą, muziką ar teksto fragmentą, jei skundo pateikėjas negali įrodyti, kad jiems priklauso aptariamo turinio autorių teisės.
 • Įtraukite šį teiginį: „Aš pasižadu, kad pranešime pateikta informacija yra tiksli ir kad esu autorių teisių savininkas arba esu įgaliotas veikti tariamai pažeistų išimtinių teisių savininko vardu“.
 • Pasirašykite dokumentą ir išsiųskite el. Paštu: info.gamelement@gmail.com
 • Atminkite, kad jūs būsite atsakingi už žalą (įskaitant išlaidas ir advokato mokesčius), jei iš esmės klaidingai nurodysite, kad bet kokia mūsų svetainėse esanti medžiaga pažeidžia Jūsų autorių teises. Mes taip pat pasiliekame teisę skelbti jūsų laišką Gamelement svetainėje (-se).

 

 1. Sutarties nutraukimas

Jūs galite bet kuriuo metu nutraukti naudojimąsi Gamlement paslaugomis, mūsų neinformavę. Tačiau mes galime išlaikyti ir toliau naudoti bet kokį turinį, kurį pateikėte ar įkėlėte naudodamiesi Gamlement paslaugomis.

Gamelement be išankstinio įspėjimo gali pakeisti Gamelement paslaugų turinį, nustoti teikti Gamelement paslaugas ar jos funkcijas Jums ar naudotojams apskritai arba nustatyti Gamelement paslaugų naudojimo apribojimus. Mes galime visam laikui nutraukti arba sustabdyti jūsų prieigą prie Gamelement paslaugų be išankstinio įspėjimo. ir atsakomybė už bet kokias priežastis, įskaitant atvejus, kai, tik mūsų pačių manymu, jūs pažeidžiate bet kurią šių sąlygų nuostatą. Visų pirma, Gamelement gali nedelsdama nutraukti arba sustabdyti paskyrų veiklą, kurios įtariamos dėl nesąžiningos veiklos (ang. flagged) ar pakartotinių autorių teisių pažeidimų, laikantis autorinių teisių ir kitų taikomų įstatymų.

Nutraukus jūsų prieigą galimybę naudotis Gamelement paslaugomis, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, paskyros sustabdymą, Jūsų teisė naudotis Gamelement paslaugomis ir bet kokiu Gamelement turiniu nedelsiant nustos galioti. Visos šios sutarties nuostatos, kurios pagal savo pobūdį turėtų išlikti pasibaigusios, turi galioti ir pasibaigus jų galiojimui, įskaitant, be apribojimų, nuosavybės teises, garantijų atsisakymą ir atsakomybės apribojimus. Jūsų galimybės naudotis Gamelement paslaugomis ir naudojimosi jomis, nutraukimas neatleidžia nuo jokių įsipareigojimų, atsirandančių prieš nutraukiant tokį paslaugų teikimą, ir neapriboja jokios atsakomybės, kurią Jums gali tekti atlyginti Gamelement ar bet kuriai trečiajai šaliai.

Uždarę savo paskyrą arba ištrynę tam tikras Jūsų turinio dalis iš Gamelement puslapių, jūs pripažįstate ir sutinkate, kad: (a) Turinio talpyklos kaupimas, kopijos ar nuorodos į ją, negali būti nedelsiant pašalintos; (b) toks pašalintas turinys gali išlikti atsarginėsė kopijosė (neprieinamos kitiems) pagrįstą laiką; ir (c) toks pašalintas turinys gali būti prieinamas (ir saugomas mūsų serveriuose) per kitų naudotojų paskyras. Jūs sutinkate su Gamelement kad neturite jokių pretenzijų, susijusių su ištrinto turinio išsaugojimu.

 1. Kompensacija

Jūs sutinkate ginti, atlyginti žalą ir laikyti nekenksmingą Gamelement ir jos dukterinėms įmonėms, agentams, licencijų išdavėjams, valdytojams ir kitoms susijusioms įmonėms bei jų darbuotojams, rangovams, agentams, pareigūnams ir direktoriams nuo visų pretenzijų, žalos, nuostolių, įsipareigojimų, išlaidų ir skolų (įskaitant, bet neapsiribojant advokato mokesčiais), atsirandančias dėl: (I) Jūsų naudojimosi Gamelement paslaugomis ir prieigos prie jos, įskaitant visus Jūsų perduotus, pateiktus, peržiūrėtus ar gautus duomenis ar turinį; (II) Jūs pažeidėte bet kurią šių sąlygų nuostatą, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kurio iš aukščiau pateiktų pareiškimų ir garantijų pažeidimą; (III) trečiųjų šalių teisių pažeidimą, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kokią teisę į privatumą ar intelektinės nuosavybės teises; (IV) pažeisite bet kurį taikytiną įstatymą, taisyklę ar reglamentą; (V) bet kokias pretenzijas ar žalą, atsirandančią dėl bet kokio Jūsų turinio ar dėl Jūsų paskyros pateikto turinio; arba (VI) bet kurios kitos šalies prieigos prie Gamelement paslaugų ir jos naudojimui su Jūsų unikaliu naudotojo vardu, slaptažodžiu ar kitu tinkamu saugos kodu.

 • Garantija, atsisakymas ir atsakomybės apribojimai

Jus esate atsakingi už savo prieigą prie Gamelement paslaugų ir jų turinio naudojimosi.

Gamelement nepateikia jokių garantijų dėl Gamelement paslaugų, įskaitant bet kokius pareiškimus ar garantijas, kad Gamelement paslaugomis bus naudojamasi laiku (nepertraukiamai, be klaidų) arba veiks kartu su kita technine įranga, programine įranga, sistema (a) tenkins Jūsų reikalavimus ar lūkesčius, (b) neturės klaidų ar defektai bus ištaisyti, arba (c) neturės virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Gamelement taip pat neatsako ir neduoda jokių garantijų dėl turinio; Visų pirma, Naudotojo turinį teikia ir yra atsakingi tik tą turinį teikiantys naudotojai. Jokie žodiniai ar rašytiniai patarimai ar informacija, gauta iš Gamelement nesukurs jokių garantijų, kurios nėra aiškiai nurodytos čia.

Atleidimas nuo atsakomybės: Tiek, kiek leidžia įstatymai, jūs atleidžiate Gamelement, jos vadovus, pareigūnus, akcininkus, darbuotojus, atstovus, konsultantus, atstovus, tiekėjus ir (arba) platintojus nuo atsakomybės, atsakomybės, pretenzijų, reikalavimų ir (arba) bet pobūdžio žalą (faktinę ir pasekminę), žinomą ir nežinomą, kylančią dėl ar šiaip susijusių su: (I) naudotojų, įskaitant Jūsų ir kitų, naudotojų ginčus; (II) trečiųjų šalių svetaines ir paslaugas, įskaitant tokiose svetainėse ir paslaugose randamą turinį; (III) ginčai dėl Jūsų ar trečiosios šalies naudojimosi Jūsų paskyra veiksmų; (IV) Pretenzijos, susijusios su neteisėta prieiga prie bet kokio duomenų perdavimo ar turinio, saugomo Jūsų paskyroje ar susijusio su Jūsų paskyra, įskaitant neteisėtą tokių ryšių ar Jūsų turinio naudojimą ar pakeitimą.

 • Atsisakymas, Atskiriamumas ir Visa sutartis

Atsisakymas: Gamelement neįvykdžius šių sąlygų, nebus laikoma nuostatų atsisakymu.

Atskiriamumas: Jei kuri nors šių sąlygų nuostata bus pripažinta negaliojančia ar neįgyvendinama, ta nuostata bus apribota arba panaikinta iki minimumo, kiek būtina, o likusios šių sąlygų nuostatos liks galioti.

Visa sutartis: Šios sąlygos ir mūsų privatumo politika bei turinio gairės yra išskirtinis susitarimas tarp Gamelement ir jūsų (išskyrus paslaugas, kurioms Jūs esate sudarę atskirą rašytinę sutartį su Gamelement, kuri aiškiai papildo ar pakeičia šias sąlygas). Tokios sąlygos pakeičia visus ankstesnius susitarimus tarp Gamelement ir jūsų Gamelement Paslaugų naudojimosi.

12 .Teisiniai ginčai

Taikytina teisė. Jūs sutinkate, kad Lietuvos įstatymai, neatsižvelgdami į įstatymų kolizijos principus, bus taikomi šioms sąlygoms ir bet kokiems reikalavimams ar ginčams, kurie kilo ar gali kilti tarp Jūsų ir Gamelement, išskyrus atvejus, kai šiose sąlygose nurodyta kitaip.

Įpareigojantis arbitražas. Jei jums ir Gamelement nepavyksta išspręsti ginčo neoficialiomis derybomis, Jūs arba Gamelement gali nuspręsti, kad ginčas (išskyrus tuos ginčus, kurie aiškiai neįtraukti žemiau) galutinai ir išimtinai turi būti išspręstas privalomu arbitražu. Arbitražas pradedamas ir vykdomas vadovaujantis Lietuvos Arbitražo teismu („LAT“) komercinio arbitražo taisyklėmis ir, jei reikia, LAT papildomomis su naudotojais susijusių ginčų procedūromis („LAT vartotojų taisyklės“), kurias abi galima rasti svetainėje. Nustatant, ar ginčas nagrinėjamas arbitraže, reglamentuoja federalinis arbitražo įstatymas ir nustato teismas, o ne arbitras. Jūsų arbitražo mokesčiai ir Jūsų arbitrų kompensacijos dalis bus reglamentuojami LAT taisyklėmis ir LAT naudotojų taisyklėmis. Jei arbitras nustatys, kad tokios išlaidos yra per didelės, Gamelement sumokės visus arbitražo mokesčius ir išlaidas. Arbitražas gali būti vykdomas asmeniškai, pateikiant dokumentus, telefonu ar internetu. Arbitras priims sprendimą raštu, tačiau neprivalo pateikti motyvų, nebent to prašo šalis. Arbitras privalo laikytis galiojančių įstatymų, o to nepadarius arbitras gali būti nuginčytas. Jei šioje sutartyje nenumatyta kitaip, jūs ir Gamelement gali kreiptis į teismą, norėdami priversti arbitražą, sustabdyti bylos nagrinėjimą iki arbitražo arba patvirtinti, pakeisti, atšaukti ar priimti sprendimą dėl arbitro sprendimo.

Teisminis forumas teisiniams ginčams. Jei nesusitariate kitaip, tuo atveju, jei bus nustatyta, kad aukščiau pateikta privalomo arbitražo nuostata netaikoma Jums ar konkrečiam ieškiniui ar ginčui dėl Jūsų sprendimo atsisakyti sąlygų ar teismo nurodymo, Jūs sutinkate, kad bet kokį ieškinį ar ginčą, kilusį tarp Jūsų ir Gamelement, turi išspręsti tik Lietuvos teismas esantis Vilniuje. Jūs ir Gamelement sutinkate kreiptis į asmeninė teismų jurisdikcija esančią Lietuvoje, Vilniuje, kad būtų galima išspręsti visus tokius reikalavimus ar ginčus.

 • Senaties terminas

Jūs ir Gamelement sutinkate, kad, neatsižvelgiant į įstatymus, bet koks ieškinys ar ieškinio priežastys, atsirandusios dėl Gamelement paslaugų naudojimo, sąlygomis ar Privatumo politika, turi būti pateikiama per vienerius (1) metus nuo tokio ieškinio pateikimo arba atsiradusio veiksmo priežasties.

 • Pranešimas apie paslaugų teikimo sąlygų pakeitimus.

Kai tik pakeisime savo sąlygas, tuos pakeitimus paskelbsime šiame paslaugų teikimo sąlygų puslapyje ir kitose vietose, kurias laikome tinkamomis, kad mūsų naudotojai žinotų, kokią informaciją mes renkame, kaip ją naudojames ir kokiomis aplinkybėmis, mes ją atskleidžiame. Toliau naudodamiesi Gamelement paslaugomis, jūs sutinkate su pakeitimais ir sutinkate su sąlygomis.

 • Komentarai, atsiliepimai, pasiūlymai, idėjos ir kita informacija.

Gamelement Jūs galite kalbėtis ar dalyvauti tinklaraščiuose, pranešimų lentose, internetiniuose forumuose ir kitose funkcijose. Gamelement gali suteikti Jums galimybę kurti, pateikti, skelbti, rodyti, perduoti, atlikti, platinti ar transliuoti naudotojo pateiktą turinį į Gamelment puslapis ar jų paslaugas, įskaitant, bet neapsiribojant, tekstą, raštus, nuotraukas, grafiką, komentarus, pasiūlymus ar asmenį identifikuojančią informaciją ar kitą medžiagą. Bet kokia medžiaga, kurią jūs perduodate įmonei ar kitaip ją skleidžiate Gamelement puslapiuose, bus laikoma nekonfidencialia ir nepatentuota. Visi atsiliepimai, pasiūlymai, idėjos, susiję su Gamelement paslaugomis, ir kiti panašūs komentarai („Idėjos“), atskleisti, pateikti ar pasiūlyti bendrovei naudojantis Gamelement paslaugomis ar kitu būdu, taip pat bet kokie pokalbiai, tinklaraščiai, skelbimų lentos, internetiniai forumai, tekstai, el. laiškai ar kitoks bendravimas su bendrove yra išimtinė bendrovės nuosavybė. Jūs sutinkate, kad, jei įstatymai nedraudžia kitaip, Gamelement (bendrovė) gali bet kokiu būdu, be apribojimų ir be kompensacijų naudoti, parduoti, eksploatuoti ir atskleisti Idėjas.

 • Įsigaliojimo data

Šios paslaugų teikimo sąlygos įgalintos 2019, gruodžio 1 d.

Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje