Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Žaidimų konsolės pirkimas karantino metu

Esant dabartinei karantino situacijai, kai turime vengti susitikimų su kitais žmonės ir laiką praleisti namie. Atrodytų tai kaip tik metas užsiimti savo mėgiamu hobiu – vaizdo žaidimais. Vieni juos žaidžia su asmeniniais kompiuteriais, kiti su telefonais, o yra tie kurie žaidžia su senomis ir naujomis žaidimų konsolėmis. Tačiau yra tokių žmonių kurie neturi žaidimų konsolės ir masto apie jos įsigijimą arba galbūt nori nupirkti konsoles kam nors kitam. Bet šis metas pirkti žaidimų konsolei nėra pats palankiausias.

2020 metai turėtų būti naujos žaidimų konsolių kartos pradžia (bent planai yra tokie, nebent būtų paskelbtas atidėjimas iki kitų metų), o tai reiškia, jog dabartinės kartos konsolės jau skaičiuoja paskutinius metus. Žiūrint į ateitį, Playstation 4 ir Xbox one palaikymas išleidžiant naujus žaidimus mažęs, nes dauguma kūrėjų pereis prie Playstation 5 ir Xbox series x konsolių, kartu su jais seks žaidėjai. Dar svarbi funkcija kurią turės Playstation 5 ir Xbox series, tai Playstation 4 ir Xbox one žaidimų palaikymas, galima sakyti dvi konsolių kartos vienoje, kas jas darys patrauklesniu pirkiniu lyginant su pirmtakėmis. Aišku jeigu jums rūpi tik šios kartos Playstation 4 ir Xbox one žaidimai, tada nelabai galvojate apie Playstation 5 ir Xbox series x, o jums galbūt jų išleidimas nėra aktualu. Tačiau išėjus naujos kartos žaidimų konsolėmis „laimi“ ir tiek kurie nori pirmtakių, nes jų kainos išėjus naujos kartos žaidimų konsolėms turi kristi.

O kalbant apie kainų pasikeitimus, šiomis dienomis žaidimų konsolių kainos yra iškilę tiek, kad pavadinčiau nelogiškomis. Playstation 4 slim 500 gb modelio kaina yra iškilusi nuo 200 eurų iki 300 eurų, tai net trečdaliu daugiau. Galima sakyti, tai paklausos ir pasiūlos, bet negalėčiau taip paaiškinti tokį šuolį. Prieš pora metų kai aš pirkau naują Playstation 4 slim iš parduotuvės, mokėjau 250 eurų ir dabar pradėjus porai metų visas pabrangimas atrodo labiau kai pardavėjų nusistatymas pirkėjų nenaudojai, juk jeigu Sony rekomenduojama kaina nekinta, tai kaip gali taip išaugti konsolės kaina? Playstation 4 Pro kaina augo ne tiek daug, bet 70 eurų nuo 295 eurų iki 365 eurų yra ganėtinai matomas skirtumas.

Dar reiktų pažvelgti į kitas konsoles. Nintendo Switch kaina išaugo apie 60 eurų, nuo 270 eurų iki 329 eurų, tuo tarpu Switch lite modelio skirtumas yra vos 10 eurų, nuo 215 eurų. iki 225 eurų.

Galiausiai turime Xbox one s ir Xbox one x, kurių kainos augo 55 eurai Xbox one s konsolei, nuo 145 eurų iki 200 eurų ir Xbox one x kurios kaina beveik nekito, tik 5 eurų skirtumas nuo 325 eurų iki 330 eurų.

Pagal kainas kurias turime balandžio mėnesį, galime matyti, jog Playstation 4 ir Playstation 4 pro turėjo didžiausią kainų augimą, iš paskos sektų Nintendo Switch ir Xbox one X, bei galiausiai Nintendo Switch lite kartu su Xbox one X. Sunku būtų rekomenduoti pirkti Xbox one s, Playstation 4 ir Playstation 4 Pro konsoles šiuo metu, ypač žinant, jog jų kainos taip išaugo ir metų gale išeis nauji modeliai. Geriausias variantas būtų Xbox one X, kurio kaina neaugo, bet vėlgi metų gale sulauksime naujos kartos Xbox konsolės, tad gal verčiau pasilaikyti pinigus tam laikotarpiu. Su Nintendo Switch konsolėmis situacija geresnė vien dėl to, jog konsolės turės ilgesni gyvavimo laikotarpį. Galbūt pagrindinio modelio kainos augimas gali tai kas atbaido pirkti dabar, tačiau Nintendo Switch lite modelio kaina išliko ganėtinai panaši ir šį konsolė dabar yra labiausiai verta dėmesio.

Visada prieš pirkdami konsoles pasidomėkite konsolės kainos istorija, kad galėtumėte įsigyti už patrauklia kaina nepermokėdami. Ir aišku saugokitės šiuo laikotarpiu, būkite namie, bei skirkite savo brangų laiką artimiesiems žmonės ir puikiems vaizdo žaidimams.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje