Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Xbox series S – slaptasis Microsoft kozeris

2020 lapkričio 10 – diena pagal naujausia informacija iš Microsoft bus Xbox series X išleidimo data ir tai gali būti naujos kartos konsolių startas, nebent Sony su Playstation 5 paskelbs ankstesnę datą. Kartu su šiomis naujienomis sužinojome Xbox series X kainą, kuri bus 499 doleriai, tai antrasis „šūvis“ į Sony „vartus“. Ir galiausiai Microsoft paleido trečiąją „šūvį“ paskelbdami Xbox series S, kuri bus biudžetinė Xbox series X kompanionė ir antras Microsoft bandymas „prasimušti“ į skaitmeninę ateitį.

Ar laukiate, ar ne, bet skaitmeninė konsolių ateitis artėjant link konsolių žaidėjų. Asmeninių kompiuterių žaidėjai jau kuris laikas yra pratę pirkti žaidimų skaitmenines versijas ir žaidimų diskus įsigiję nebent kaip kolekcinę vertybę. Konsolių fronte fizinės versijos vis dar laikosi gan tvirtai, nors aštuntos kartos konsolės sulaukė didesnių skaitmeninių žaidimų versijų pardavimų ir Microsoft net išbandė sėkmę su Xbox one S all-digital konsolę, kuri atsisakė diskų įrenginio. Bet Xbox one S all-digital nesusilaukė didesnio dėmesio, nes žaidėjai vis dar laikėsi savo fizinių kopijų. O ir kainų skirtumas tarp įprastos Xbox one S, bet all-digital versijos pradžioje buvo nežymūs – vos 50 dolerių – , kas nepadėjo konsolei išpopuliarėti.

 

Playstation 5 digital

 

Su devintąją konsolių karta mes du skirtingus bandymus pereiti į skaitmeninių žaidimų ateitį konsolėms. Sony jau anksčiau paskelbė Playstation 5 digital, tai paprasčiausiai tariant yra Playstation 5 be diskų įrenginio, o visa kita bus taip pat kai įprastoje Playstation 5 konsolėje. Tuo tarpu Microsoft renkasi kitą kelią ir užuot pateikusi Xbox series X be diskinio įrenginio, kompanija pasiūlys silpnesnę konsolę, kuris neturės diskų palaikymo, bet turės prieinamesnę kainą.

 

Xbox series X/S kaina

 

299 doleriai, tiek kainuos Xbox series S – nebent jeigu Sony nuspręstų patirti nuotolį(kas mažai tikėtina) ir parduoti Playstation 5 digital už mažesnę kainą -, tai bus pigiausia būdas išbandyti naujos kartos konsoles. Už šią kainą Microsoft siūlys konsolę, kuri orientuosis į 1440p 60fps, bus apie tris kartus silpnesnė konsolė negu Xbox series X ir nepalaikys diskų. Tačiau žema kaina, bei galimybė žaisti tuos pačius žaidimai kaip ir Xbox series X gali tai atpirkti. Toliau vyraujant COVID19 ir sumažėjus žmonių pajamoms, ne vienas gali iškeisti premium konsoles į kažką labiau prieinamo, ypač kai Microsoft gerina savo gamepass paslaugą. Būtent ši paslauga ir daro Xbox series S patrauklų pasiūlymą, vos 9.99 dolerius per mėnesį – perkant ilgesniam laikotarpiui net pigiau – prieiga prie didelės žaidimų bibliotekos, kuri vis keičiasi, manau paprastiems žaidėjams, tai yra puikus pasiūlymas ir Microsoft, tai žino. Tai net gali padėti Microsoft šios kartos pradžioje išsiveržti, nes žaidėjai gali vėliau pereiti prie Xbox series X, kai pajamos padidės ir jeigu jie norės galingesnės konsolės.

 

Xbox series X/S parametrai

 

Tačiau tos pačios galingesnės konsolės gali būti apribotos Xbox series S. Microsoft žada, kad visi Xbox series X žaidimai veiks ant Xbox series S, tai reiškia, kad žaidimai turės veikti su jos silpnesniais parametrais. Geriausiu atveju mes sulauksime versijų, kurios atrodys prasčiausiai šiai konsolei ir bus kaip bazinė žaidimo formą kurią galima žaisti. Blogiausiu atveju Xbox series S ribos žaidimus, kurie būtų laike Xbox series X ir Playstation 5 kaip bazines konsoles ir šios kartos potencialas bus ilgiau neatskleistas. Bet tikiuosi, kad situacija bus kaip su asmeniniais kompiuteriais, kur žaidimai veikia ant įvairiausių įrenginių, bet norint išbandyti žaidimą kaip kūrėjai norėjo jį pateikti, teks turėti geresnę įrangą.

Playstation 5

Dabar žinodami ką mums paruošė Microsoft su naujos kartos Xbox series X/S, mums belieka laukti Sony atsako. Kaip Sony sureaguos į Xbox series X/S kainas ir išleidimo datą? Ar Sony Playstation 5 kaina bus panaši kaip Xbox series X? O gal Sony pasitiki savo konsolę ir galima tikėtis didesnės? Ar sugebės Sony su Playstation 5 digital įrodyti žaidėjams šios konsolės vertę prieš įprasta Playstation 5 versija ir prieš Xbox series S? Į šiuos klausimus turėtų būti atsakyta artimiausiu metu – rugsėjo 16 dieną. Reikia tik tikėtis, kad iš visa to labiausiai išloš konsolių žaidėjai.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje