E3: FiFA Street sugrįžta pavadinimu „Volta Football“

Pasaulis išprotėjęs dėl futbolo. Tad nenuostabu, kad populiariausia sporto šaka, turi populiariausia sporto žaidimą „FIFA“. EA Sports pristatė didžiausią naujovę, kuri palies visus „FIFA 20“ žaidėjus.

Praeitais metais murmesių lygyje buvo kalbama apie FIFA Street sugrįžimą, visgi gandai nepasitvirtino. Tačiau šiais metais EA Sports patvirtino, kad FIFA Street grįžta. Tik su nauju pavadinimu – „Volta Football“. Šis gatvės futbolo režimas bus integruotas į „FIFA 20“ žaidimą ir žaidėjams leis žaisti įvairiuose pasaulio vietuose. „Volta Football“ turės savo atskirą online lygą, kurioje žaidėjai grumsis su savo komandomis ir kovos dėl aukščiausių apdovanojimų.

Gamelement komentaras: Džiugu, kad EA Sports atnaujina „FIFA“ serija, įnešdami šviežio oro su gatvės futbolo režimu. Visgi didžiausia problema, kurią daugelis fanų patvirtins, yra kūrėjų bandymas nuolatos atrasti „gameplay“ viduriuką, o vėliau jį visus metus tobulinti. Kaip ir prieš kiekvieną naują sezoną, EA Sports teigia ištaisiųsi krūvas problemų, tačiau šią eilinę žodžių tirada žaidėjai girdi ne pirmus metus. Kaip bus su šių metų „FIFA 20“ žaidimu, išvysime jau šį rudenį. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar planuojate žaisti šių metų „FIFA 20“?

„FIFA 20“ pasirodys Playstation 4, Xbox One, PC ir Nintendo Switch platformoms rugsėjo 27d.. Tiesa Nintendo Switch versija neturės „Volta Football“ režimo.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *