Travis Strikes Again: No More Heroes pasirodys PS4 ir Steam platformose

Žaidimų kūrėjas Suda51 paskelbė, kad žaidimas „Travis Strikes Again: No More Heroes“ pasirodys Playstation 4 ir Steam platformose. Taip tapdamas multiplatforminiu žaidimu, kurį galės išbandyti daugiau žaidėjų.

Primename, „Travis Strikes Again: No More Heroes“ buvo išleistas išskirtinai Nintendo Switch platformai. Po žaidimo išleidimo, kompanija „Grasshopper Manufacture“ išleido dar du DLC. Tikėtasi iš šio žaidimo nemažai, nes nuo jo sėkmės prklausys ar bus išleista trečioji „No More Heroes“ dalis.

Apžvalgininkų bendras įvertinimas žaidimo „Travis Strikes Again: No More Heroes“ (Nintendo Switch) Metacritic puslapyje yra 67 balai.

Gamelement komentaras: Manau, kad tai yra puikus sprendimas pasiekti dar didesnę auditoriją ir suteikti galimybę išbandyti žaidimą dar didesniam ratui žaidėjų. PS4 ir Steam platformos greičiausiai gaus „gražesnę“ žaidimo versiją, dėl galingesnės geležies. Žaidimas turėtų būti išleistas su visu papildomu turiniu ir galbūt nauju trečiu DLC. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti). Ką Jūs manote apie šio žaidimo pasirodymą kitose platformose?

Tiksli Išleidimo data žaidimo „Travis Strikes Again: No More Hero“ PS4 ir Steam platformoms dar nėra žinoma.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *