Tokyo Game Show 2019

Dar viena žaidimų paroda jau visai už kampo, tai Japonijoje vyksianti „Tokyo Game Show 2019“ (sutrump. „TGS“). Ši kompiuterinių žaidimų paroda egzistuoja nuo 1996 metų. Tai progą pasižiūrėti, ką naujo žaidėjams pasiūlys Japonijos žaidimų scena. Anksčiau daugybę parodoje paskelbtų žaidimų taip ir likdavo Tekančios Saulės šalyje. Tačiau laikai pasikeitė, ir visų pasaulio žaidėjų akys nuo rugsėjo 9d. bus nukreiptos į „Tokyo Game Show 2019“.

Nors oficialiai paroda startuoja rugsėjo 12 d., visgi daugelis žaidimų kompanijų naujienomis pradeda dalintis nuo savaitės pradžios t.y. rugsėjo 9d. Šį kartą labiausiai mus visus nuliūdino kompanija „Sony“, eilę metų vykusi tiesioginė prezentacija šiemėt neįvyks. Greičiausiai dėl to, kad stipriai plušama prie „Playstation 5“ projekto, ir visi didžiausi kompanijos anonsai mus pasieks kitais metais. Dabar visos viltys į „Capcom“ ir į jų laukiamiausia prezentaciją „Project Resistance“.

Parodos dalyviai:

Kaip visada visas didžiausias ir aktualiausias naujienas pateiksime savo facebook grupėje ^^


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *