Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
The 3-D Battles of WorldRunner

„The 3-D Battles of WorldRunner” – pavadinimas puikiai iliustruoja kas mūsų laukia prie TV ekrano – trijų dimensijų objektai, mūšiai, planetos ir greitas bėgimas. Tai savotiškas leidėjo „Square” 3D eksperimentas, apie kurį užsimina „Final Fantasy” serijos kūrėjas Hironobu Sakagushi. Pasak jo tuometinis „Square” vadovas Masafumi Miyamoto norėjo pademonstruoti Nasir’o Gebelli’o 3D programavimo sugebėjimus, dėl kurių jis buvo priimtas į kompaniją. Nereikia toli žvalgytis, kad suprastum kas įtakojo „The 3-D Battles of WorldRunner” gimimą. Ir nors H. Sakagushi teigia, kad „SEGA” dviejais metais anksčiau išleistas „Space Harrier” žaidimas nebuvo pagrindinis postūmis sukurti šį žaidimą, daugelis mano kitaip.

 

Potyriai

Tuometinis šūkis – Jei ne Tu, tai kas kitas išgelbės pasaulį? Skamba ir čia, tik gelbėti reikia Saulės sistema #517, o ne motulę žemę. Pateikiu siužetą tuometinėmis lūpomis:

The 3-D Battles of WorldRunner manual page 2
Tų laikų dvasia: Taip Tu! ir tik tai Tu! Jei ne Tu! tai kas kitas? kas?

Norint pradėti žaidimą ir nepasijausti nejaukiai, privalu perskaityti pridėta prie žaidimo leksikoną, antraip liksite it musę kandę. Daugelis kūrėjų sprendimų, taip ir lieka nesusipratimu, bet kaip sakoma – kūrėjams laisvę! Tai čia ta laisvę mėgaujamasi – daiktai, grybukai, įpykęs televizorius ir kiti margumynai. Apstu. Ir dar šiek tiek iš žinyno: „The Inhabitants of Solar Planet #517 know that the task they’ve given you isn’t an easy one. So, to try and help out a bit, they’ve hidden some very useful tools inside the row of columns.” Vertimas: „Jie žinojo kad mums bus sunku šioje kovoje, todėl paslėpė naudingus daiktus stulpelių eilėse”. Kodėl??? Jei žinojote, kad mums bus sunku, neslėpkite, o iš karto įteikite ir mums bus lengviau. Eh pratęskime.

8-bit kūriniuose buvo paplitęs žodžių junginys „trail and errors”, lietuviškai skamba „mokykis iš klaidų”. „The 3-D Battles of WorldRunner” verčia žaidėją mokytis iš savo (žaidimo) klaidų ir atsiminti jo seka, tik taip galėsite išgelbėti aštuonias planetas. Nes visada būsite priversti bėgti ir aukštai šokinėti. Nuolatos slenkantis vaizdas, skubantis laikas ir bandymas išvengti susidūrimo su priešu ar tamsia tuštuma, priverčia žaidėją susikoncentruoti 100 procentų. Tolimesniuose lygiuose darosi vis labiau karšta, o iš proto vedamas dar vieno puikiai žinomo kompozitoriaus Nobuo Uematsu tas pats garso takelis pradeda imti viršų. 60 minučių klausytis tos pačios besikartojančios melodijos man buvo koktu, todėl pasiektas 3-2 lygis man buvo puikus savęs įvertinimas (nesinaudojau išsisaugojimo galimybę). O jei vis dėl to pas Jus galvoje daugiau „raumenų”, žaidimą galima bandyti pereiti 3D cirkuliacijoje. Užsidedate mėlynai raudonus akinukus, spaudžiate „SELECT” ir Jūs trijose dimensijose.

 

The 3-D Battles of WorldRunner

Reziumė

Fizinės versijos nors ir neturiu, bet internetas nuostabus lobių šaltinis. Jo padedamas iškapsčiau puikiai išlaikyta ir nuskenuota žaidimo instrukcijų knygelę. Jos pagalba susipažinau, tiek su siužetu, tiek su žaidimo mechanika. Patikinsiu, kad likau maloniai sužavėtas, nes be jos kažin ar  būčiau įšokęs į LABAI GREITAI judantį „The 3-D Battles of WorldRunner” traukinį. Be abejo ją ir pasidalinsiu su Jumis, nuoroda recenzijos apačioje.

  • MALONUMAS žaidžiant – įspūdis, pyktis, nuojauta, sėkmė, nusivylimas, azartas, nuovargis – tokia savijauta po valandos prisėdimo.
  • ROŽINIAI akiniai –  žaidimas spinduliuoja ir akims teikia džiaugsmą. Grafikos varikliukas puikus ir detalus. Spalvų gama sodri, įvairi, deranti.
  • GARSO instaliacijos – ta pati melodija pereina trejomis dimensijomis smegenų ląsteles taip, kad norisi pailsėti nuo žaidimo.
  • ATJAUTA pirštams – priklausomybė nuo savo veiksmų įtakoja žaidimo tolimesne eiga, tikrai gerai išpildytas funkcionalumas.
  • ASMENIŠKA išraiška – Su pertraukomis taip, ilgiems vakarams ne (ilgiems rytams irgi ne).
  • IDOMYBĖ – „The 3-D Battles of WorldRunner” turi jaunesnį brolį „JJ: Tobidase Daisakusen Part II” (kuris pasirodė tik Japonijoje).

Ir dar sugalvojau apie kitą žaidimą mįslę, kad būtų įdomiau. Mįslė – kirvukas, riedlentė ir abu iš kiaušinio, kas? (Komentaruose lauksiu Jūsų atsakymų).

 

Instrukcijų paketas Jums mielieji – 3-D Battles of World Runner, The – manual

The 3-D Battles of WorldRunner
Paspaudžiate mygtuka „SELECT” ir žaidžiate 3D žaidimą, impressive

The 3-D Battles of WorldRunnerThe 3-D Battles of WorldRunner

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

5 atsakymai į “The 3-D Battles of WorldRunner

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje