Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Rockin’ Kats

Prisiminimų sužadintas, užsimaniau prisiminti vaikystės žaidimą – „Rockin’ Kats” (taip vadindavom katinus 90-aisias, o ne „cats” kaip dabar…etc būdavo geri laikai). Pati žaidimo istorija kaip ir visų platformerių, yra blogiukas – šį kartą piktasis buldogas Mugsy ir gėriukas… ne, taip neskamba. Ir gerasis katinas Willy, iš kurio panosės pagrobiama jo katytė (miau). Ir mes žinoma lėkte lekiam jos gelbėti.

Pats žaidimo pristatymas yra gana įdomiai pateiktas, prieš mus yra televizorius (ir ne bet koks, o senas geras kineskopinis. Jame sužymėti kanalai nuo pirmo iki penkto (tai žaidimo lentelės, t.y. lygiai), ir keli specialūs kanalai, tai S – Shop – jame perkame ko širdis geidžia, jei tik turime pakankamai pinigų ir B – Bonus – bandome laimę laimėti laimę. Taip bejunginėdami kanalus pradedame žaidimą.

Screenshot 2018-11-05 22.12.27

Pirmasis patarimas: Pradėk nuo pirmo kanalo! Kodėl nuo pirmo? kodėl ne nuo ketvirto, o jau penktas koks gražus, nu nu… Nes NES žaidimai yra negailestingi, o norint juos perprasti reikia laikytis taisyklių! O po to jas apeiti…ir Willy ne šiaip sau katinas, jis turi ne bet ką, o bokso pirštinę. Ši pirštinė yra „kertinis akmuo” žaidimo „Rockin’ Kats”. Oij ir kiek mes laiko kartu praleisime, kiek mes laiko ją keiksime, kiek mes laiko ašaras brauksime…ir viskas dėl tos žaidimos pabaigos.

Antrasis patarimas: Pradžioje čiupk visus dolerių maišus! Nes „peržiūrėjus” pirmąjį kanalą, jungsime B kanalą. Ir jame čiupsime laimę. Šiame kanale rasime trys smagius „pokanalius„. Pirmasis mus kvies sukti ruletę t.y. ratą.  Antrasis mus pakvies į krepšinio aikštelę. O į trečiąjį geriau neikite, kūrėjai pasistengė, kad mes nesuprastume ko iš mūsų nori. Geriau grįžkime prie pirmojo B pokanalio. Čia suksime ratą, taip prikaupsime gyvybių ir taškų t.y. žaidimo dolerių. Sukite kiek širdis geidžia, o kai nusibos, pats laikas bus perjungti TV į kanalą S „Suaugusiems” t.y. Shop.

Screenshot 2018-11-05 22.12.53

Trečiasis patarimas: Pirk viską ką matai parduotuvėje, išskyrus punktą už 500$ (ten tik gyvybė)! Svarbu turėti visas pirštinės variacijas, nes tik taip sugebėsime įveikti likusius kanalus. Be standartinės bokso pirštinės, galėsime turėti – bokso pirštinę su bomba, bokso pirštinę su raketomis, bokso pirštinę su spygliais (pati stipriausia) ir labai skaniai skambantį prietaisą „Jet Sneakers”(jap, galėsime saugiai nusileisti). Žaidimo eigoje suprasite koks svarbus yra mygtukas „Select”. Jis leis pasikeisti pirštines, todėl per visą žaidimą spaudinėsime jį ne ką mažiau nei A ir B knopkes t.y. mygtukus. Dažnai dėl nuovargio mums atrodys, kad B mygtukas neveikia, nes kartais būsime transe „jump, kick, jump, kick, juuuuump, kick, kick, kick…” prakeiktas B mygtukas…

Ketvirtas patarimas: Žaisk be garso! Kam tas garsas, kai aplink mus supa tikri garsai: už lango šuo loja, kaimynas žolę pjauna, skamba telefonas..etc. Suprantu, kad ne visiems yra duota iš MIDI garsų sukurti kažką gražaus. Bet kai ausyse sukasi tas pats 10 sekundžių „loop„, pradedi garso takelio nekęsti. Pradžioje sėdi sukandęs dantis, tada vis agresyviau spaudai pultelį, kol galiausiai garsą sumažini arba išjungi. Ką tik išvengėte nervinio tik tik tik tik…Tikiuosi supratote. O nesusipratėliams čia.

Screenshot 2018-11-05 22.15.30

Penktasis patarimas: Jus nesergate! Žaidžiant „Rockin’ Cats t.y. Kats” dažnai manysite kad matote haliucinacijas. Kaip kitaip jei per atstumą atima širdeles. Tačiau patikėkite, įprasite ir su tuo susitaikysite. O svarbiausia išmoksite žaisti pagal žaidimo taisykles. Geriau pagalvokite kaip jas apeiti ir viskas atsivers Jums prieš akis. Nors visi tik ir taikysis „nuotoliniu būdu” atimti iš Jūsų gyvybę, tačiau palaukite kol sutiksite Mugsy šunėkus t.y. draugelius. Jų čia bus daugiau nei dešimt, visas margumynas, tiesiai iš kūrėjų „nurautų” fantazijų. O dar šita šutvę padauginkite iš x1,5 karto, tiek pasimatymų turėsime su jais.

S patarimas: Šiais laikais visi žaidimai nori būti S (verčiasi Super) lygio, deja! Net ir šis žaidimas tikriausiai taikė į tokį lygį, nes jį pabaigus su ašaromis akyse, mums pasirodys tas pats šuniukas Mugsy. Ir pasakys „Ei, a nenori vėl pasimužti?” ir mums nespėjus, nė žodžio pratarti, mes būsime vėl įmesti į žaidimą. Įsivaizduokite dar sunkesnės naujos lentelės, atimti visi mūsų sukaupti pinigėliai, visi išmanieji daikčiukai, o gale tas pats bosiukas Mugsy. Kūrėjams matyt pasirodė, kad per mažai turinio, tai še imkite ir žaiskit.

Screenshot 2018-11-05 22.14.58

Bonus patarimas: Kartais nostalgija yra apgaulinga! Ji kviečia prisiminti, kaip gražu ir skambu viskas buvo, tačiau kartais viskas būna atvirkščiai, ir tada lieki su kartėliu burnoje. Taip ir su „Rockin’ Kats” žaidimu, pirmas įspūdis labai geras, bet kuo toliau, tuo labiau jis blėsta, ir jau po 30 minučių atrodo laikas baigti. Kam niežtės pirštai, tai išbandykite, o įspūdžiais kaip visada pasidalinkite. Smagaus! (nervų pasitampymo).

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje