Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Resident evil 3: Nemesis

Resident evil 3: Nemesis 2020 metų perdirbinys turbūt laukiamiausias ne tik Capcom leidėjo, bet apskritai žaidimas šiais metais. Ypač po puikaus 2019 metų Resident evil 2 perdirbinio, leidėjas žada panašaus lygio pokyčius ir trečiajai daliai. Bet koks buvo originalus Resident evil 3, kurio mes sulaukėme prieš 20 metų?

Žaidimas kurį mes šiandien žinome kaip Resident evil 3: Nemesis, buvo pradžioje kuriamas kaip šalutinė serijos dalis. Tuo metu kaip Resident evil trečioji dalis laikytas žaidimas Resident evil code: Veronica(man asmeniškai labiausiai nuvertinta serijos dalis, kuri verta daugiau dėmesio), kuri po antrosios dalies iš karto pradėta kurti to meto naujos kartos Sega Dreamcast konsolei. Tačiau dėl prieš tai buvusio Capcom ir Sony susitarimo, pagal kurį Playstation turėjo sulaukti pagrindinių serijos žaidimų, teko pervadinti abu pervadinti pagal pavadinimus mes žinome šią dieną.

 

 

Resident evil 3 decision

 

Resident evil 3: Nemesis kaip ir praeitos dvi pagrindinės dalys siūlė panašia žaidimo eiga, naudojant: panašia “tanko” valdymo sistemą(jinai buvo taip žaidėju vadinimą, nes veikėjai judėjo ganėtinai ribotai kaip “tankai”), resursų tvarkymą, bei panašų pateikimą naudojant dviejų dimensijų kompiuterių generuota foninę aplinka su trijų dimensijų personažais sudarytais iš poligonų ir panašiai skambantį garso takelį. Tačiau skirtingai negu praeitos dalys, šį žaidimą papildė tokie pokyčiai kaip: greito pasirinkimo įvykiai, galimybė ištrūkti iš priešų gniatų, 180 laipsnių apsisukimas, kombinuoti skirtingus parako kombinacijas gaminant reikiama amuniciją(Resident evil 2 2019 perdirbinys irgi panaudoja šią mechaniką), lipimas laiptais einant link jų, bei nuožmusis Nemesis monstras, kuris baugina žaidėjus viso žaidimo metu. Šie pokyčiai darė žaidimą labiau orientuota į veiksmą, o ne kruopštų tyrinėjimą, kaip buvo įprasta praeituose dalyse.

 

Jill Valentine

 

Žaidimo veiksmas vyksta iš Resident evil 2 kažkiek jau žinomame Racoon City, net turime galimybę aplankyti vėl aplankyti iš praeitos dalies pažįstamą policijos stotį ir sutikti. Laiko tarpas žaidime, prieš ir po antrosios dalies, tai leidžia pamatyti kas dėjosi šiame zombiais ir monstrais perpildytame mieste. Kalbant daugiau apie praeitas Resident evil dalis, kartu ir grįžta pagrindinė pirmosios dalies veikėja Jill Valentine, bet skirtingai negu praeituose dalyse, mes turime tik vienintelę pagrindinę veikėją. Jill Valentine bando ištrūkti iš šio miesto vengdama gatvėse merdinčių Racoon city gyventojų, kurie virto zombiais, biologinių ginklų, bei paslaptingojo Nemesis. Šis padaras primena praeituose dalyse buvusius Tyrant „tobuluosius“ Umbrella korporacijos monstrus, ypač Mr. X iš Resident evil 2. Panašiai kaip Mr X, Nemesis turi užduotį – atsikratyti visais likusiais S.T.A.R.S būrio nariais ir jisai nešvaisto laiko. Vos tik sutikus pirmąjį kartą, jūs išgirsite jo ikonišku virtusius kraupųjį „STARSSS…“. Apsiginklavęs sunkiaisiais ginklais, bei vikrumu, jisai iškviečia „Kovok arba bėk“ jausmą. Jill turės naudotis visais turimais įrankiais, iš kurių vieni mums jau žino, o kiti nauji, bei visais gebėjimais, kad išgyventų. O jai į pagalbą ateis netikėti pagalbininkai, iš pačios Umbrella korporacijos, kuri atsakinga iš pragarą kurį patiria Racoon city. Kartais turi susidėti su pačiu velniu, kad pabėgtum iš pragaro.

Racoon city police station

 

Resident evil 3: Nemesis be prieš tai minėtų naujovių, išlaiko tą pačią išgyvenimo žaidimų formulę. Jeigu žaidėte praeitus žaidimus, tai viskas yra pažįstama, o naujovės greitai perprantamos, kaip sakoma „jeigu nesugedę, tai netaisyk“. Šis žaidimas tikrai tinka serijos mėgėjams, kurie norės daugiau papildyti savo Resident evil žaidimų „tuščią erdvę“. Tačiau palyginus su prieš tai buvusiomis dalimis ir tai ką pasiūlė vos po keturių mėnesių išleista Resident evil code: Veronica dalis. Iš oficialios trečiosios dalies norėtųsi daugiau. Pirmiausia šis žaidimas panaudoja nemažai detalių iš antrosios dalies, bet jo ilgis yra gerokai trumpesnis negu pirmos ir antros dalies. Jame nebuvo tokio šuolio kaip tarp Resident evil 1 ir 2, ar kaip 2 ir code: Veronica. Nors ir Resident evil žaidimų istorijos nėra, tai kas vienareikšmiškai būtų didžiausias žaidimo traukos elementas, tačiau trečiosios dalies istorija palyginus su kitomis yra viena paprasčiausiu. Jinai yra labai paprasta ir jaučiasi greitai sukurta. Nebent labiausiai įsimena Nemesis monstras, kurio vardas yra įterptas į pavadinimą, bet ir jisai primena labai prieš tai minėta Mr. X iš antrosios dalies. Kažkiek visa to paaiškina tai, kad prie šios dalies nedirbo pagrindinė Resident evil komanda, o visai nauji serijai žmonės. Netgi pradžioje pagrindinis veikėjas/veikėja turėjo būti visiškai naujas personažas, o Jill tik pridėta vėliau. Bet tai yra kalbant tik apie pagridinį žaidimo režimą. Be jo Resident evil 3 pasiūlė dar „samdinių” režimą, kuris buvo kaip „battle mode” iš Resident evil 2 pasekėjas, bet tapo vėlesnių žaidimų dalimi ir sulaukė net atskiro Nintendo 3DS žaidimo. Šio režimo tikslas yra per trumpa duota laiką pasiekti kuo geresnį rezultatą, kuris konvertuojamas į žaidimo pinigus ir su jais galima pirkti ginklus pagrindiniui žaidimui.

Bet vis dėl to Resident evil 3: Nemesis, kad ir kaip būtų, šis žaidimas turi lojalių gerbėjų ratą. Tai buvo paskutinis klasikinis Resident evil kurtas Playstation platformai. Jo populiarumas leido sulaukti perdirbinio kuris pasieks žaidėjus 2020 metais. Panašiai kaip ir originalus Resident evil 3, taip perdirbinys naudos nemažai detalių iš praeito Resident evil 2 2019 metų žaidimo perdirbinio. Žadama atnaujinti patį Racoon city, veikėjų ir kraupųjį Nemesis šios kartos konsolėms, tai pridėti naujų papildomų detalių, kurios papildytų šį žaidimą. Mums belieka laukti ką pasiūlys atnaujintas Resident evil 3, nes iš nieko pusės mes vos prieš metus gavome Resident evil 2 perdirbinį. Tačiau jisai buvo toks geras, kad net būtų melas sakyti, jog nelaukiame atnaujinto Resident evil 3. O iki tol galite išbandyti originalą žaidžiant Playstation 1, Sega Dreamcast, Nintendo Gamecube ar asmeninių kompiuterių versijas.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje