Red Dead Redemption 2 atkeliauja į PC?

Pasirodęs 2018 metų spalio mėnesį žaidimas „Red Dead Redemption“ prikaustės daugelio dėmesį prie TV ekranų, tačiau PC savininkai liko nukabinę nosis, nes kompanija Rockstar Games taip ir neišleido šio žaidimo personaliniems kompiuteriams. Tačiau viskas gali pasikeisti.

Vartotojas @JakoMako51 Oficialioje Rockstar Social Club svetainėje atrado kodo eilutę, su potekstę kad žaidimas turi pasirodyti PC platformoje, joje parašyta „RDR_PC_Accomplishments“. Ši eilutė pažymi PC žaidėjų trofėjus. Nors, tai ir neįrodo kad žaidimas tikrai pasirodys personaliniuose kompiuteriuose, visgi tikėtina, kad pagaliau Rockstar Games žaidimų fanai sulauks žaidimo „Red Dead Redemption“ ir šioje platformoje.

Gamelement komentaras: Tikiuosi, kad šis žaidimas pagaliau atsidurs pas PC žaidėjus, nes dėmesys šiai serijai yra tikrai nemažas. Keista, kad iki šiol žaidėjai, taip ir nesulaukė pirmos „Red Dead Redemption“ dalies, o dar keisčiau kompanijos Rockstar Games ignoravimas, nepateikiant svarios priežasties. Laikome čiurikus. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar žaidėte „Red Dead Redemption 2“?

Žaidimas „Red Dead Redemption“ 2 yra išėjęs Xbox One ir Playstation 4 žaidimų konsolėms. Metacritic puikuojasi net 97 balai.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *