Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Reakcija į Playstation 5 prezentaciją

Birželio 11 dieną pagaliau sulaukėme Playstation 5 prezentacijos kurios metu buvo dalinai atskleista kas lauks mūsų kai bus išleista ši konsolė metų gale. Per apie valandą su puse vykusia prezencija buvo parodyti žaidimai kurie bus išleisti Playstation 5 ir pirmą kartą atskleista konsolės išvaizda. Tai padėjo susidaryti pirmąjį įspūdį apie Playstation 5, visus anonsus pagal mano nuomonę suskirsčiau į tris kategorijas: meh, patiko ir nuvylė.

Meh

Pamačius NBA 2K21 man šis žaidimas nesukėlė jokios nuostabos, kiekvienais metai mes gauname nauju tų pačių sporto serijų žaidimus. Ir tiesa sakant dauguma jų man atrodo tiesiog pridėk ar atimk kaip tie patys sporto žaidimai. Aišku pagal šio žaidimo anonsą galima spręsti, jog žaidėjai pasižymi didesniu prakaito kiekiu.

Lenktynių žaidimus galima skirstyti į simuliatorius ir arkadinius, pastarųjų žaidimų mėgėjas esu ir aš. Dėl to lenktynių simuliatoriai nėra mano tipo žaidimai. Neslėpsiu, jog Gran Turismo 7 anonsas grafiškai atrodė gerai ir dėl smalsumo yra įdomu kaip atrodys reali žaidimo eiga Playstation 5 konsolei.

Astro’s Playroom – trumpai tariant šis žaidimas pasirodė kaip DualSense technologijų demonstracija. Nežinau kiek šis žaidimas bus sukurtas kaip žaidimas ir kiek kaip pultelio galimybių parodymas, bet man jisai pasirodė kaip kažkas ką įjungi kartą pabandyti ir pamiršti. Bent jisai nieko nekainuos.

Naujasis Hyper Light Drifter kūrėjų darbas – Solar Ash. Sprendžiant pagal anonsą šis 3D nuotykių žaidimas naudos panašų stilių kaip HLD, bet kadangi nežaidžiau jų praeito žaidimo, tai nebent jeigu kažkas pakeis mano nuomone, manau praleisiu ir šį,

Kai pirmą kartą pamačiau Godfall, man žaidimas pasirodė kaip dar vienas daugelio žaidėjų žaidimas, kuris nieko neturi išskirtinio. Deja po žaidimo eigos anonso mano nuomonė yra tokia pati, tai žaidimas kuris stengiasi išeit konsolių kartos pradžioje, nes žino, jog žaidėjai tuo metu žais beveik viską ką galės rasti.

JETT: The Far Shore – žada būti Jūsų tarpgalaktinis kinematografinis nuotykis, nežinau ar ką nors daugiau galėjo apie šį žaidimą pridėti.

Paauglių drama – Goodbye Volcano high. Kurios veikėjai yra antropomorfiniai padarai, kas man iš karto pasirodė atstumenčiai. Šis žaidimas gal bus tiems kurie ieško gyvenimiško istorijos, bet aš to nedarysiu.

Oddworld Soulstorm – dar vienas Oddworld serijos žaidimus, kuri nors yra siekianti penkias Playstation konsolių, bet tai ir nesulaukė mano dėmesio. Šis antros dalies perdirbinys manau irgi praslys pro mano akis.

Kena: Bridge of Spirits – paprasčiausia būtų šį žaidimą pavadinti Legend of the Zelda klonu. Gal tik vienas ar du žaidimai kurie bandė atkartoti Legend of the Zelda man buvo įdomu, o ką mačiau per šio žaidimo anonsą nenustebino.

Project Athia – naujas Square enix žaidimas prie kurio dirba Final Fantasy XV komanda. Tiesa sakant manęs tai nežavi, nes paskutini mano žaistas Final Fantasy buvo FFX, o šis anonsas nieko neparodė ypatingo, jog verstų laukti naujo Square enix naujo žaidimo.

Bugsnax – didžiausias WTF momentas kurį turėjau žiūrėdamas šią prezentaciją. Tai Octodad kūrėjų darbas, kurių pastarasis žaidimas jau atrodė kaip antakį keliantis. Bet Bugsnax paprašė, kad Octodad palaikytų jo alų ir jisai parodys kaip pastatyti antakius taip, kad jie išmuš lubose skylę. Galiu pasakyti tik, kad aš nevartoju pakankamai psichodelinių medžiagų, jog šis žaidimas man tiktų. Bet jeigu pradėsiu, žinosiu ką galiu žaisti. Be to anonsas turi turbūt vieną blogiausių „ausų kirminų“, dainą iš jo kartą išgirdus, pasiliks ilgam.

 

Sackboy sugrįžta su Sackboy a big adventure. 3D platformeris, kuris bandys užpildyti tuščia erdvę, kurią paliko Knack. Nors tai gal nebus tokio lygio kaip Nintendo Mario žaidimai, bet jeigu sulauksime kažko geriau, negu Knack, jau bus pliusas.

Šie visi žaidimai nėra tai asmeniškai žaisčiau ir jie nieko neparodė man ypatingo, jog būtų verti dėmesio turint Playstation 5 konsolė. Jų pliusas yra nebent, kad jie praplečia įvairovę ko galėsime tikėtis iš Playstation 5 konsolės gyvavimo pradžioje, bet aš pats apie juos turbūt greitai užmiršiu.

Patiko

 

Neslėpsiu esu didelis Resident evil serijos fanas ir Resident evil 8: Village oficialus paskelbimas visada patrauks mano dėmesį, dar prieš parodant šio žaidimo anonsą jau žinau apie žaidimo eigos lokaciją, pagrindinius veikėjus, monstrus ir priešus. Tačiau visą to patvirtinimas buvo kaip smagus surprizas, bei lyg jaučiasi Resident evil 4 atmosfera ir tikrai žinau, jog lauksiu daugiau detalių apie šį žaidimą.

Horizon: Forbidden West ir Spider-Man: Miles Morales žaidimai kurie verčia galvoti kaip greitai ketinu įsigyti Playstation 5 konsolę. Abu jie atrodo kaip išskirtiniai Playstation 5 žaidimai kuriuos rasiu tik šiai konsolei, bei kuriuos norėsiu išbandyti, tai puikiai įvertinu Playstation 4 žaidimų pėdomis einantys žaidimai ir jeigu jie nenusileis nuo pirmtakų, tada Playstation 5 turės pirmus būtinus turėti žaidimus.

Prie šių Playstation 5 išskirtinių žaidimų eitų ir Ratchet & Clank: Rift Apart, šis žaidimas ne tik yra dar vienas žaidimas kurį rasime Playstation 5 konsolei. Bet tai ką parodė jo žaidimo eigos anonsas tikrai stebina. Žaidimas bus paremtas šokinėjimu tarp skirtingų pasaulių ir matyti kaip veikėjai keičia detalias ir atviras vietoves be jokių krovimų laikų, man tai parodo ko galima tikėtis iš SSD šioje konsolių kartoje ir dėl to tiek Sony, tiek Microsoft nori išnaudoti tai savo žaidimų konsolėse.

Demon’s Souls, nors ir nesu didelis Souls žaidimų fanas, tačiau pamačius šį pirmojo šios serijos žaidimo perdirbinį, aš tikrai manau, jog išbandysiu šį žaidimą. Jį mums pristatys toji pati Bluepoint Games studija, sukūrusi Shadow of the Colossus perdirbinį, kuris yra tarp geriausių žaidimų perdirbinių kurie išleisti.

Žaidimas kuris primena Edge of tomorrow filmą – Returnal. Nors pati idėja nėra kažkas originalaus, bet žaidimo formoje įdomu kaip viskas bus įgyvendinta. Mes mirsime ir mirsime, o to eigoje visas pasaulis keisis prieš mus. Arba šis žaidimas pateiks kažką įdomaus ir unikalaus, arba jo ambicijos bus per didelės.

Kalbant apie mirtį ir kartojimą, žaidimas Deathloop atrodo naudos tą pačią idėją. Peteksite į žaidimą, kurioje eigoje į Jus kesins kiti dalyviai ir turėsite kiekvienų pergudrauti, arba kitaip kartosite viską iš naujo. Tai prieš bėgdami ir šaudydami viską iš eilės apgalvokite savo strategiją, o jeigu numirsite, neleiskite tai nutikti veltui, išnaudokite ką sužinojote ir dominuokite.

Stray – futuristini robotų pasaulis kuriame atrodo nebeliko žmonių ir kuriame esame katė. Žaidimo pateikimas atrodė patraukliai ir idėjai žaisti kaip naminis keturkojis mūsų draugas yra visai įdomi.

Naujausios Hitman trilogijos pabaiga – Hitman III. Žaidimas žada daugiau to paties ką jau pasiūlė Hitman ir Hitman II, kadangi abu galima skaityti geriausiais Hitman žaidimais, tai Hitman III manau nenusileis ir vėl 47 turės darbo kuo originaliau nužudyti savo taikinius.

Vienu momentu pasirodė, kad Death Stranding sulauks daugiau dėmesio Playstation 5 konsolei, bet tada buvo atskleista, kad šis žaidimas yra Pragmata. Anonsas kurio metu mes matėme astronautą tyrinėjanti apleista miestą, kol galiausiai aptiko paslaptingą mergaitę šalia katės hologramos kurį paimta iš Death Stranding. Kol galiausiai dangus suskyla ir pro jį įkrenta palydovas, o astronautas išmetamas į kosmoso platybes, kad mums atskleisti, jog viskas vyksta mėnulyje. Neskaitant tono, kuris primena Death Stranding, šis žaidimas pasirodė kaip naujas eksperimentas ir dar jisai bus išleistas Capcom leidėjo. Kas yra ganėtina retą, kad Capcom išleistų naują IP. Nebent šis žaidimas sulauks kito Capcom IP Deep Down likimo, kuris buvo paskelbtas pirmoje Playstation 4 prezentacijoje ir niekada neišvydo dienos šviesos, nes liko gyliai apačioje.

Po sunkaus Ghostwire: Tokyo kurimo kelio, kurio eigoje žaidimą apleido pagrindinė kūrėja. Atrodė, jog šis žaidimas gali būti atšauktas. Tačiau mūsų nuostabai, jisai ne tik neaukštas, bet prie jo kaip pagrindinis kūrėjas grįžo Shiji Mikami. Ir dar parodyti, jog žaidimo kurimas vyksta sklandžiai, mums pristatytas pirmasis žaidimo eigos anonsas. Nors tai nebus siaubo žaidimas kaip The evil within, bet siaubo elementų žaidimas turės ir bus paremtas Japonų dvasių mitologija.

Nepatiko

 

Asmeniškai Fornite žaidimas ir jo pateikimas nėra tai ką aš pats žaisčiau, o žaidimai kurie bando kopijuoti tą stilių mane atbaido. Tai pamačius Destruction AllStars automobilių kovų žaidimą, kuris atrodo rėkia Fornite tikrai nėra skirtas man ir ne tik supratau, kad nenoriu jo niekada matyti. Bet užpykau, nes Twisted metal galėjo būti išleistas vietoje šio žaidimo.

 

 

Pradžioje kai pamačiau Rockstar logotipą tikėjausi, jog pagaliau bus atskleistas Grand theft auto VI, bet po pirminės nuostabos sekė pasimetimas ir nusivylimas. Mes jau trečioje konsolių kartoje sulauksime Grand theft auto V, dėl ko tai buvo pasirinktą kaip Playstation 5 prezentacijos pradžia? Iki šios dienos man kyla šis klausimas. Žaidimas kuris skaičiuoja jau septintus metus pristatomas kaip pirmasis Playstation 5 prezentacijos žaidimas buvo tikrai keistas reiškinys. Po to kyla tik dar daugiau klausimų. Ar Playstation 5 nepalaikys Playstation 4 Grand theft auto V versijos? Kuo jos skirsis? Ar tai bus atskira Grand theft auto V versija skirta Playstation 5 konsolei? Ar tiesiog Playstation 4 versija sulauks Playstation 5 skirto atnaujinimo? Ir kur yra Grand Theft Auto VI? Šis keistas paskelbimas sukėlė daugiau nežinios, negu pozityvios nuostabos.

Pagaliau pirmąjį kartą galėjome išvysti kaip atrodys Playstation 5 konsolė. Ir reginys buvo nustebinantis. Prieš mūsų akis buvo parodyti du Playstation 5 modeliai, vienas su diskų įrenginiu ir kitas panašiai kaip Xbox one s all-digital kuris tik palaikys žaidimus skaitmeniniu formatu. Nežinau kiek Microsoft pasiteisino Xbox one versija be įrenginio, bet skaitmeninė ateitis artėja ir viena diena tai bus mums įprasta.

Kas neįprasta tai kaip atrodė šie du monolitai. Monolitai yra tinkamas pavadinimas jiems, nes lyginant su kitomis Playstation ir Xbox konsolėmis, Playstation 5 bus aukščiausia kada nors išleista konsolė. Tai būtų dar nieko, tai ne bandymas pasirodyti išskirtiniu-futuristiniu dizainu. Dėl ko taip buvo nuspręsta nežinia, ypač kai Playstation 4 dizainas buvo turbūt vienas geriausių kurios turi namų konsolės. Bet čia kaip nepavykęs 180 laipsnių posūkis, kuris išmušė konsolę iš savo orbitos į kitą galaktiką. Sunku tikėti, jog šį konsolė atrodys padoriai kol gyvai nemačiau, bet kol kas vertinant pagal išvaizdą, Playsation 5 ras vietą pas mane tik kokiam tamsiame kampe. Gal Sony ir turėjo tokį tikslą planuojant Playstation 5? Jeigu fanų spekuliacijos, jog Playstation 5 turės labai tylia ir vėsia aušinimo sistemą yra tiesa. Tada Playstation 5 gali būti paslėpta toli ir gyliai nuo dienos šviesos, vis tiek neperkais.

Tai mano pirminė nuomonė apie tai ką pamačiau Playstation 5 prezentacijos metu. Tikiuosi, kad kas man patiko ir toliau augins mano susidomėjimą, o tai kas nesulaukė mano dėmesio arba nepatiko, pasikeis į kitą pusę. Belieka laukti daugiau informacijos apie Playstation 5 konsolę ir jos žaidimus, bei metų galo, kada pagaliau bus išleista naujos karto Sony konsolė.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje