PS4 išskirtinai kūriamas žaidimas Concrete Genie pasirodys jau spalį

Šis 2019 metų ruduo bus ypatingas žaidimų derliumi, išvysime daugybę puikių kūrinių visoms žaidimų platformoms. Į šią sumaištį „įšoko“ dar vienas žaidimas, tai kompanijos „PixelOpus“ kūriamas žaidimas „Concrete Genie“.

Kūrėjai pasidalino informaciją, kas žaidėjų lauks šiame spalvingame nuotykyje.

Playstation 4 (PS4) išskirtinai kūriamą žaidimą „Concrete Genie“ bus galima žaisti, tiek su Playstation VR (PSVR), tiek paprastai, nenaudojant PSVR. Tiesa, norint žaisti PSVR, žaidėjai privalės turėti ir du motion move controllers. Žaidimas nuo išleidimo pradžios pasiūlys žaidėjams „Photo mode“, kuriame galėsite fiksuoti ir dalintis savo gražiausiais kadrais. Kas šį žaidimą užsisakys iš anksto, gaus „Concrete Genie“ ikonėlių rinkinį ir PS4 judančią (ang. dynamic) temą.

Bus išleistos dvi žaidimo versijos: Standartinė ir Deluxe.

Į šią spalvingą kelionę galėsime nerti jau spalio 9d., Žaidimas „Concrete Genie“ pasirodys išskirtinai Playstation 4 žaidimų konsolei.

Gamelement komentaras: Man šiek tiek baisu darosi, nes daugelis žaidimų išeinančių rudenį nesulauks tinkamo dėmesio, nes juos greičiausiai nublokš „sunkiasvoriai“ žaidimai. O šie mažesni, bet unikalių idėjų vedami žaidimai, tikrai verti mūsų dėmesio. Tikiuosi, kad „Concrete Genie“ neprapuls, toje didelioje masėje žaidimų ir sugebės pastovėti už save. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *