Playstation 4 pasiekė 100 milijonų riba

Japonų kompanija „Sony“ pateikė savo 2019 metų pirmojo ketvirčio (Q1 FY2019) ataskaita. Ir mums žaidėjams be abejo įdomiausia pažiūrėti kaip sekėsi „Playstation“ ženklui.

Sony pateikti skaičiai tikriausiai nutildė net aršiausius krititikus, nes „Playstation 4“ (PS4) žaidimų konsolė pasiekė įspūdinga skaičių – 100 milijonų parduotų žaidimų konsolių. Ir tapo greičiausia žaidimų konsolę, kuri pasiekė šį skaičių. Nors daugelis žaidėjų jau laukia naujosios generacijos konsolių, tačiau pasauliniu mąstu „Playstation 4“ žaidimų konsolė išlieka lyderė.

  • Per šį ketvirtį 53 procentai PS4 žaidimų, buvo skaitmeniniame formate
  • Sony pelningiausias padalinys yra „Playstation“, kuris sudaro 32% visos kompanijos pelno
  • PS4 žaidimų konsolių per šį ketvirtį buvo parduota 3,2 milijonai
  • Parduoti 42,9 milijonai Playstation 4 žaidimų (įskaitant skaitmenines ir fizines versijas)
  • Playstation Plus prenumeratorių skaičius pasiekė 36,2 milijonus vartotojų
  • Per visą PS4 gyvavimo laikotarpį buvo parduota 1 milijardas žaidimų (įskaitant skaitmenines ir fizines versijas)
  • 2019 metais greičiausiai Playstation 4 nesulauks perkainavimo ir išlaikys 299€ RRP kaina (Playstation 4 Slim 1TB)

Gamelement komentaras: Sunku patikėti, kad Sony pelningiausiu padaliniu tapo „Playstation“ ženklas, nuo kurio sėkmės dabar priklauso trečdalis šios kompanijos pajamų. Tai reiškia, tik vieną, kad žaidimų verslas yra vieną svarbiausių šios kompanijos gijų. Nors konkurencija ir didėja žaidimų fronte, tačiau tikėtina, kad Sony išlaikys lyderio pozicijas ir naujoje generacijoje. Manau, kad ši kompanija, gali padaryti kiek netikėtą žingsnį, ir išleisti būsimą Playstation 2021 metų pradžioje. Viskas priklausys mano manymu nuo PS4 pardavimų, o jie dar šiais ir 2020 metais turėtų puikiai parsiduoti, nes žaidėjų laukia, tokie išskirtiniai žaidimai, kaip „Death Stranding“, „Final Fantasy VII Remake“, „Last of Us: Part II“ ir „Ghost of Tsushima“. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *