Patvirtintas naujas Watch Dogs žaidimas

Šią savaitę murmesiai pradėjo skleisti gandus apie naująjį „Watch Dogs“ serijos žaidimą. Ir štai dar nepraūžus E3 parodai, „Ubisoft“ kompanija patvirtino oficialiai apie naująjį serijos žaidimą.

Trečiasis šios serijos žaidimas vadinsis „Watch Dogs Legion“. Apie jį daugiau jokių detalių nebuvo atskleista. Tik viena žinutė nuvilnijo „Watch Dogs“ twitter profilyje „God Save the NPCs“. Pilnas žaidimo pristatymas bus parodytas E3 Ubisoft konferencijoje pirmadienį 23:00 Lietuvos laiku.

2019 metų E3 konferencijų sąrašas ir prezentacijų laikai

Gamelement komentaras: Murmesių lygyje kalbama, kad „Watch Dogs Legion“ žaidime, žaidėjas galės įsikūnyti į bet kurį NPC (vert. kompiuterio valdomas veikėjas) ir toliau tęsti žaidimą. Manoma, kad šį kartą bus pasirinktas Londone miestas, kuriame ir vyks „Watch Dogs Legion“ žaidimo veiksmas. Tai gali būti vienas ambicingiausių Ubisoft žaidimų šios kartos konsolėms.  Su nekantrumu laukiame pirmojo oficialaus žaidimo treilerio, kuriame bus pademonstruota žaidimo eiga. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate žaidę „Watch Dogs“?


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *