Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Paskelbti Summer Games Done Quick 2019 rezultatai

Šį kartą labdaros renginys „Summer Games Done Quick 2019” vyko Minesotos valstijoje, Mineapolio mieste birželio 23 – 30 dienomis. Jame dalyvavo daugybę žaidėjų, kurie žaidė žaidimus ir stengėsi kuo greičiau juos įveikti.

Pirmą kartą „Games Done Quick” istorijoje buvo surinkti 3 milijonai dolerių. Paaukojo net 51 000 žmonių. Buvo pereitą daugiau nei 180 žaidimų „speed-run” principu. Šiame renginyje buvo įveikti, tokie žaidimai kaip „Chrono Trigger”, „Link To The Past”, „Dark Souls” ir daugybę kitų žinomų žaidimų. Pamatykite kokiu greičiu pereinami žaidimai ir kaip meistriškai žaidėjai valdo žaidimus čia.

Labdaros renginys „Summer Games Done Quick 2019” yra skirtas gydytojams, kurie atstovauja tarptautinę nepriklausomą organizaciją „MSF” (ang. Doctors without borders). Šiuose renginiuose žaidėjai bando kaip galima greičiau įveikti žaidimus t.y. daryti „speed-run”. Kartais žaidimai būna įveikiamai 100 procentų arba vyksta mini turnyrai, pvz. keturi žaidėjai vienu metu pradeda žaisti „Mario” žaidimą ir lenktyniauja, kuris greičiau įveiks žaidimą. Viską galima stebėti per Twitch #GDQ kanalą.

Gamelement komentaras: Pasaulis gražus, kai sugebame bendrai susibūrę nuveikti tiek daug. Ir man asmeniškai labai malonu matyti, kad žaidimai sutraukia dideles mases žmonių, kuriems pasaulio problemos nėra svetimos. Kai žmonės dirba kryptingai ir tai daro jau nuo 2010 metų, gali tik žavėtis ir paploti. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar stebėjote #SGDQ2019?

Artimiausiai „Games Done Quick” renginiai vyks #GDQx2019 rugsėjo 27-29 dienomis San Diege, o sausio 5-12 dienomis Orlande startuos #AGDQ2020.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje