Paskelbti rugpjūčio mėnesio Playstation Plus žaidimai

Pagaliau atėjo laikas naujiems Playstation Plus žaidimams, kurie pasirodys jau kitą savaitę. Rugpjūčio mėnesį gausime kaip visada du Playstation 4 žaidimus, kurie turėtų patenkinti daugelio skonį,

Futuristinių lenktynių žaidimas „WipeOut: Omega Collection“ yra pirmasis rugpjūčio mėnesio žaidimas. Žaidėjai galės išbandyti du serijos žaidimus „WipeOut HD“ ir „WipeOut 2048“. Žaidėjų lauks nuostabus garso takelis, futuristiniai automobiliai, galimybę žaisti su Playstation VR (PSVR) akiniais, „co-op“ ir multiplayer režimai. Šis žaidimas Metacritic platformoje gavo net 85 balus.

Sekantis žaidimas, kuris pasieks mus rugpjūčio mėnesį yra studijos „Rebellion Developments“ darbas „Sniper Elite 4“. Šiame žaidime įsikūnysime į sąjungininkų snaiperį Fairburne. Ši taktinė šaudyklė Metacritic surinko 77 balus.

Playstation Plus rugpjūčio mėnesio žaidimus, galėsime atsisiųsti jau rugpjūčio 6d.

Gamelement komentaras: Daugiausiai laiko praleidau prie „WipeOut HD“ išleisto dar Playstation 3, žaisdavome daugiausiai „išlikimo“ žaidimą, kuriame reikėdavo kuo ilgiau išsilaikyti trasoje nežuvus. Jau tuo metu spalvų kontrastas ir muzika padarė neišdildomą įspūdį, o kas žais su PSVR, patirs dvigubą malonumą. „Sniper Elite“ serijos nesu bandęs, bet būtinai išbandysiu ir norėsiu pažiūrėti, kodėl šios serijos žaidimai yra tokie populiarūs. Gausime du puikius žaidimus, kurie galbūt ne visiems patiks, tačiau išbandyti tikrai privalote. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *