Paskelbti Nintendo Switch Online liepos žaidimai

Nintendo anonsavo liepos mėnesio naujus žaidimus, kurie papildys Nintendo Switch online žaidimų biblioteka. Tik šį kartą Nintendo neapsiribojo vien žaidimais, bet paskelbė malonią naujieną šio serviso prenumeratoriams.

Birželio mėnesį prenumeratoriai gavo trys žaidimus, šį mėnesį teks pasitenkinti dvejais Nintendo Entertainment System žaidimais. Susipažinkime su jais:

  • Pirmasis žaidimas, tai „Donkey Kong 3“, 1983 metais išleista arkadinio tipo šaudyklė. Joje kiekviename lygyje privalėsime nugalėti beždžioniuką „Donkey Kong“.
  • Antrasis liepos mėnesio žaidimas, tai „Wrecking Crew“. Šiame galvosūkių ir veiksmo žaidime valdysime Mario ir Luigi, ir būsime priversti kiekviename lygyje (jų apie 100) susidoroti su įvairiais objektais. Šį žaidimą bus galime žaisti dviese.

Kartu su šiais žaidimais, bus pristatyta nauja atsukimo (ang. rewind) funkcija, skirta visai dabartinei NES žaidimų bibliotekai. Ši funkcija padės žaidėjams įveikti sunkesnius lygius.

Gamelement komentaras: Kas įdomiausia man, kad niekada nesu girdėjęs apie žaidimą „Wrecking Crew“. Pažiūrėjęs jo video, užsinorėjau visai jį išbandyti, o dar, pasirodo galima jį žaisti ir dviese. Šie du arkadinio tipo žaidimai, visai gerai, kai neturi daug laiko, paspaudei kelias minutes ir tęsi kelionę. „Atsukimo funkcija“ yra išlepusiems žaidėjams, kuriems viskas kas yra per sunku, numeta į šoną ir imasi kitų darbų. Žaidėjai tobulėja, tik tada, kai išmoksta žaidimo principus. Žinau, kad daugelis piktai į mane, gi pasirinkimo laisvė, bet norint tobulėti turi mąstyti, o ne judėti be kliučių. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate žaidę šiuos NES žaidimus?

Liepos mėnesio žaidimai Nintendo Switch Online prenumeratoriams bus pasiekiami nuo liepos 17d.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *