Paskelbti liepos mėnesio Playstation Plus žaidimai

Kaip visada paskutinį mėnesio trečiadienį, kompaniją Sony paskelbė, kokius žaidimus žaisime liepos mėnesį. Šis liepos žaidimų duetas, tikėtina daugelį nustebino, tad pažiūrėkime ką ateinantį mėnesį galėsime išbandyti savo Playstation 4 žaidimų konsolėse.

Pirmasis žaidimas, tai kompanijos Konami ilgaamžė futbolo frančizė „Pro Evolution Soccer 2019“. Šis futbolo žaidimas Metacritic svetainėje, yra kritikų įvertintas 79 balais. Antrasis žaidimas, tai arkadinės lenktynės „Horizon Chase Turbo“, kurios primins žaidėjams 90″ vyravusią lenktynių dvasią. Šis kompanijos Aquiris Game Studio žaidimas Metacritic platformoje surinko 77 balus.

Playstation 4 žaidėjai, šiuos žaidimus galės išbandyti jau liepos 2d.

Gamelement komentaras: Kaip sakoma „nenukabinkite nosies“, visiems gi kartais pasitaiko. Kompanija Sony tikriausiai atsižvelgė į vasaros orų prognozę, parinkdama šiuos žaidimus, nes pasaulis kraustosi iš proto dėl užėjusios kaitros. Galbūt buvo paskaičiuota, kad mieliau žaidėjai mirks vandenyje, nei prie televizoriaus. O jei Jums karštis nebaisus, atsakymas paprastas, žaisite šiuos žaidimus. „Pro Evolution Soccer 2019“ tikrai puikus futbolo žaidimas, tik bėda, kad yra išleista jo apkarpyta nemokamą versiją. O žaidimas „Horizon Chase Turbo“ sulauks dėmesio, nebent jei prisėsite su draugų kompaniją. Tokia jau ta liepą, mažai judame, daugiau pluduriuojame. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate Playstation Plus prenumeratorius?


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *