Paskelbtas One Piece: Pirate Warriors 4

Vykstančioje parodoje Anime Expo 2019, kompanija Bandai Namco pristatė naująjį „One Piece“ žaidimą. Kuriame kaip visada mūsų lauks pagrindinis personažas Luffy.

Kaip visada pagrindinis mūsų tikslas bus kautis su dideliomis gaujomis priešų (žaidimo žanras „Musou„). Tai jau bus ketvirta „One Piece: Pirate Warriors“ dalis. Ši dalis bus prieinamesnė, tiek serijos naujokams, tiek serijos senbuviams, apie tai užsiminė Bandai Namco.

Kausimes su piratais žaidime „One Piece: Pirate Warriors 4“ 2020 metais, tiksli žaidimo data dar nepaskelbta.

Gamelement komentaras: Nemelavo Bandai Namco, kai paminėjo, kad laukiami tiek senbuviai, tiek naujokai šiame žaidime. Tokio tipo žaidimai iš žaidėjų daug nereikalauja, tiesiog čiumpi pultelį į rankas ir spaudinėji greitai mygtukus šluodamas iš kelio tuzinus puolančių priešų. Šiuos žaidimus gali mėgti arba nemėgti, tačiau jie atrdanda savo auditoriją. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar žaidžate „Dinasty Warriors“ žaidimus?


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *