Paskelbtas naujas Super Monkey Ball žaidimas

Beždžioniukas permatomame burbule grįžta! Kompanija Sega oficialiai patvirtino, kad naujasis serijos žaidimas „Super Monkey Ball: Banna Blitz HD“ bus išleistas ir vakaruose.

Žaidėjų laukia ne tik vizualiai atsinaujinęs žaidimas, bet ir kur kas daugiau naujovių:

  • Naujas mini žaidimas „Decathalon“, kuriame teks varžytis 10 mini žaidimų.
  • 100 vieno žaidėjo lygių ir 10 kelių žaidėjų lygių.
  • Subalansuotas valdymas, atskirai kiekvienai platformai.
  • Online geriausių žaidėjų statistika

Primename, jog originalioji žaidimo versiją, buvo išleista dar 2006 metais Nintendo Wii žaidimų aparatui. Metacritic puslapyje kritikai žaidimą įvertino 74 balais.

Gamelement komentaras: Po paskutinio serijos žaidimo pasirodymo praėjo penkeri metai, džiugu kad Sega prisiminė šį veikėją. Sunku patikėti, jog tai bus 20-asis serijos žaidimas. Kiek pamenu esu tik kartą išbandęs šios serijos žaidimą (tik nepamenu kurį). Likau nusivylęs savimi, nes neperpratau žaidimo valdymo. O kad kitos kompanijos prisimintų savo užmirštus herojus… (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate žaidę „Super Monkey Ball“?

Žaidimas „Super Monkey Ball: Banna Blitz HD“ pasirodys Xbox One, Nintendo Switch, Playstation 4 ir Steam. Bus išleistos ir fizinės žaidimo pakuotės. Išleidimas numatomas žiemą.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *