Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Pasirodė naujas TMNT žaidimas

Lyg iš giedro dangaus pasirodė naujas 8-bit vežliukų ninzių žaidimas „Teenage Mutant Ninja Turtles: Rescue-Palooza„. O jį sukūrė, ne kas kitas, o žaidimų fanas pasivadinęs pseudonimu Merso.

Pasak Merso, šis projektas pradžioje turėjo būti „TMNT 3” (NES) žaidimo perdirbinys, tačiau laikui bėgant jis tapo „TMNT 2” žaidimo perdirbiniu, o galiausiai viskas baigėsi ties nauju vežliukų ninzių žaidimu „Teenage Mutant Ninja Turtles: Rescue-Palooza”.

Pagrindinė šio žaidimo mintis, nukelti žaidėjus į 90″ laikus, kai buvo išleisti „Teenage Mutant Ninja Turtles” ir „Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project” žaidimai. O svarbiausia, kad šį žaidimą būtų smagu žaisti. Todėl visi esantys žaidimo elementai, yra paimti iš originalaus animacinio serialo. Su žaidimo vizualizacija buvo padirbėta iš pėties, kai kurie 8-bit personažai buvo perpiešti, remiantis tų laikų TV gidu. O likusiems personažų spraitams, buvo suteiktos naujos spalvos.

Tai kas mūsų laukia naujame žaidime, be Rafaelio, Leonardo, Mikelandželo ir Donatelo?

  • 60 veikėjų, už kuriuos galima žaisti
  • 17 lygių
  • 4 bonus lygiai
  • 4 žaidėjų režimas (prie vieno ekrano, galima žaisti keturiese!)
  • Pagerintos vizualizacijos
  • Transporto priemonės
  • Garso takeliai iš originalaus animacinio filmuko „Teenage Mutant Ninja Turtles
  • Daugybę turinio iš tų laikų animacinio filmukų ir žaislų, skirtų „TMNT” veikėjams.

Na ir kas nuostabiausia, kad šį žaidimą galima žaisti visiškai nemokamai ir dar su draugais. Parsisiuntimo nuoroda čia.

Gamelement komentaras: Keista matyti, kad ne žaidimų kompanijos prikelia nuostabius retro žaidimus, o žaidimų fanai, kurie pasišventę savo laiką, sukūria nuostabius projektus ir už tai negauna nė cento. „Teenage Mutant Ninja Turtles: Rescue-Palooza” eilinį kartą įrodo, kokią mes turime nuostabią žaidimų bendruomenę. Tikiuosi šiuo žaidimu pasidalins daugelis žaidėjų, o svarbiausia, kad jaunesnioji karta žaidėjų galės pajusti 90″ laikų (NES) atmosfera. Ir paskubėkite, nes nežinia kiek laiko šis žaidimas bus prieinamas visiems, nes piktųjų korporacijų akys viską mato. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar išbandysite šį žaidimą?

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje