Pagaliau paskelbta Death Stranding išleidimo data!

Daugelis manė, kad šis japonų talento Hideo Kojima kūrinys „Death Stranding“, išskirtinai kūriamas Playstation 4 konsolei, geriausiu atveju žaidėjus pasieks 2020 metais. Tačiau visus nustebino, tai, kad šis žaidimas pasirodys dar šiais metais.

Laukti tikrai ilgai nereikės, nes oficiali žaidimo pasirodymo data yra 2019 lapkričio 8d. Tuo pačiu „Kojima Productions“ pasidalino, sakyčiau labai informatyviu treileriu. Jame žaidėjai gali susipažinti su žaidimo „Death Stranding“ pasauliu, žaidimo mechanika, bei šį pasaulį supančiais veikėjais.

Tuo pačiu buvo pristatytos 4 skirtingos žaidimo pakuotės. Pirmos dvi, tai įprastos: standartinė žaidimo pakuotė ir skaitmeninė žaidimo versija. Daugiau įdomi speciali žaidimo pakuotę su kuria gausime metalinę žaidimo dėžutę (ang. Steelbook) ir skaitmeninį garso takelį. O limituoto leidimo kolekcinė pakuotė, turės tikrą BB Pod (paveiksliukas apačioje). Apie jas plačiau čia.

Kolekcinė Death Stranding žaidimo pakuotė
Kolekcinė Death Stranding žaidimo pakuotė

Gamelement komentaras: Daugelis manė, kad pirmiausiai Sony šiais metais išleis žaidimą „The Last of Us Part II“. Tačiau mūsų visų netikėtumui, Kojimos žaidimas „Death Stranding“ žengia pirmas į sceną iš trijų pasirodančių Playstation 4 ekskliuzyvų („Death Stranding“, „The Last of Us Part II“ ir „Ghost of Tsushima“). Iki šios dienos spėliojome, apie ką bus šis žaidimas, ką jame mes darysime. Pristatytas beveik 9~minutes trunkantis treileris, manau atsakė į daugelio klausimus. Neabejotina, jog šis žaidimas bus kritikų įvertintas teigiamai, nes visi turime silpnybę Hideo Kojimos žaidimams… (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti). Ką Jūs manote apie „Death Stranding“ žaidimą?


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *