Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered atkeliauja į šios kartos konsoles

Nuostabios naujienos pasiekė JRPG fanus, nes žaidimas „Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered“ atkeliauja į Nintendo Switch, Playstation 4 ir PC platformas.

Šis JRPG žaidimas pasakoja istoriją apie berniuką Oliverį, kuris nusikelia į kitą pasaulį, kad išgelbėtų savo Mamą. Kompanijos Level 5 ir Studio Ghibli darbavosi petys petyn, kad žaidėjams suteiktų galimybę atsidūrti pasakiškame anime pasaulyje. Pirmą kartą pasirodęs Playstation 3 žaidimų konsolei, „Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered“ buvo įvertintas aukščiausiais balais kritikų.

Nintendo Switch versija bus sąlyginai tą pati, ką gavo Playstation 3 vartotojai, kai tuo tarpu Playstation 4 ir PC savininkai, galės mėgautis 4K raiška.

Gamelement komentaras: Kai pasirodė antroji „Ni No Kuni“ dalis, greitai pasipylė diskusijos, kada bus perleista pirmoji šios serijos dalis. Ir visų laimei, tas metas atėjo, kai žaidėjai galės džiaugtis šiuo puikiu JRPG žaidimu. Daugeliui pirmoje dalyje, kliuvos kovos sistema, asmeniškai man, ji buvo puiki. Vizualiai pasaulis atrodo kaip anime filmas, dėl šios priežasties Studio Ghibli yra vertinama visama pasaulyje. Jos kūriniai kaip „Laputa: Castle in the Sky“ arba „Spirited Away“ kalba patys už save. Tad jei nesi bandęs, būtinai išbandyk. Rekomendacija! (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate pametęs galvą dėl Anime (jei galva ant pečių, kokius Anime mėgstate?)?

„Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered“ pasirodys Rugsėjo 20d..


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *