Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Nesibaigianti 8-bit magija

Pribrendo laikas naujam žaidimų iššūkiui! Šį kartą jis bus oij koks ilgas, tikriausiai ilgesnis nei Gamelement gyvavimo laikotarpis. Tai apie viską paprastai ir greitai. Imsiuosi žaisti visus oficialiai išleistus Nintendo Entertainment System ir Famicom žaidimus. Be abejo greičiausiai pasitaikys ir neoficialių žaidimų, kurie nepateko po auksiniu Nintendo ženkliuku. Kad būtų įdomiau pamaniau, reikia imtis ir Famicom žaidimų, žinant kad daugelis jų taip ir liko niekada neišversti, tai žada būti labai įdomu. Pasitelksiu šiai dienai patį pačiausią emuliatorių RetroArch. Prašau negrumuoti kumščiais ir neskambinti varpais. Patys puikiai žinote, kad kitokiu atveju šis iššūkis užtruktų trilijonus šviesmečių. Pradėsiu abecelės tvarka ir risiuosi žemyn kaip nuo kalniuko. Kad būtų įdomiau, tai sugalvojau taisykles.

  • Minimalus žaidimo laikas 60 minučių (nors ir nieko nesuprasčiau, privalėsiu sužaisti arba „sudeginti” tas 60 minučių)
  • Žaidimo apčiuopiama apžvalga (minimaliai 300 žodžių, jei patiks vagoti, tai manau ir daugiau išeis)
  • Vertinimo skalė (ją sudarys – MALONUMAS žaidžiant, ROŽINIAI akiniai, GARSO instaliacijos, ATJAUTA pirštams, ASMENIŠKA išraiška)
  • Pabandysiu prie kiekvieno 8-bit kūrinuko pridėti kokią nors įdomybę, kad būtų įdomiau.

Norintys prisidėti, prisijungti ar palaikyti, prašom prašom visi čia laukiami. Kiekvienas komentaras, kaip geras kirtis rimbu bus per marmūzę, kad neužmigčiau ant laurų. Įdomiausia procesas, o pabaiga ateis kada ateis, Mes gi niekur neskubame.

Imame Zelda kalaviją, užsimaukšliname Mario kepurę ir pasispirdami Leonardo riedlentę lekiame į NES/Famicom žaidimų pasaulį.

p.s. apšilimui kelios senesnės Gamelement recenzijos klasikos skyrelyje: Rockin’ Cats, Power Blade, Cat Ninden Teyandee, The Little Mermaid, Battle City. Moon Crystal, Silk Worm ~_~

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje