Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Nereikia jokių herojų

Goichi Suda, dar dažniau vadinamas Suda51, save laiko tikru žaidimų kūrybos punk rokeriu. Jis nenori kurti žaidimų, kurie yra įprasti rinkai, jo kūryba – kaip pats Suda51 teigia – remiasi punk rock stiliumi. Pats jis kaip asmenybė yra vertas atskiro straipsnio Jo žaidimai taip pat. Kiekvienas jų žaidžiant skleidžia pojūtį, kuris randamas žaidmuose kurie priklauso atskirai kategorijai. Pabandžius juos, net nežinant, kas yra jų kūrėjas, galima pajusti pastarojo dvasią kiekviename jų. Su laiku tikiuosi apie visus Suda51 žaidimus pakalbėti. Bet dabar noriu pradėti nuo žaidimo/albumo, kuris mane patį supažindino su Suda51 tai yra No more heroes (vienas pirmųjų Nintendo wii žaidimų kurį gavau ir drąsiai galiu sakyti, kad tai yra žaidimas tarp mano visų laikų mėgstamiausių.

suda51-2jpg
Pankas kuris žaidimų pasaulyje žinomas kaip Suda51

No more heroes žaidimas, kuris ne vienam buvo pirmoji pažintis su Suda51. Kūrėjas buvo wiimote pultelio fanas ir stengėsi išnaudoti jį šiame žaidime, nors ir nemažai žaidimų wiimote judėsių valdymo nesugebėjo perprasti, bet No more heroes nebuvo momento, kad žaidžiant galvočiau, jog užtenka įprasto pultelio (žaidimas buvo perleistas Playstation 3, kur naudojo move pultelį (labai panašus į wiimote, bei xbox 360, kur galima naudoti tik įprastą pultelį)).

Šio mano visų laikų mėgstamiausio žaidimo siužetas yra apie nevykėlį geek’ą – arba kaip Japonijoje juos vadina – otaku, vardu Travis Touchdown. Pagal išvaizdą jis primena Johny Knoxvell iš Jackass. Travis Touchdown dievina imtynes, j-pop, video žaidimus. Ramiai jisai jau gyveno Santa Destroy mieste, kol vieną dieną per internetinį aukcioną nusipirko kardą beam katana – kurį laisvai galima vadinti šio žaidimo lightsaber‘iu . Tada sutinka bare Sylvia Christel, kuri jam pakiša gundantį pasiūlymą tapti geriausiu pasaulio žudiku. Kad tai pasiektų aukštumas, jam reikia nugalėti visus žemo rango žudikus ir užimti vienuolikta vietą. Nuo šios vietos žaidimas prasideda, nes tik įveikus top dešimt žudikus gali tapti geriausiu iš geriausi ir sužavėti Sylvia.

TravisTouchdown-JohnnyKnoxville
Mes turime dvynukus.

Kiekvienas dešimtuko narys yra ypatingas, nors įprastame gyvenime jie atrodo kaip kasdieniniai žmonės (paštininkas, mokinukė…), bet kiekvienas turi savo įvaizdį-mantrą-stilių. Tai laukiniai vakarai kur kiekvienas yra geriausias savo amato meistras. Bet aišku Travis negali tiesiog imti ir kovoti prieš juos. Kad galėtų varžytis, pirmiausia jam reikia užsidirbti pinigų, kad galėtų nusipirkti bilietą į savo kovą. Tam Travis atlikinėja įvairiausius mini žaidimus/darbus. Atėjus laikui su žudikais tenka susidurti įvairiose vietose, priklausomai nuo žudiko(mokykla, paplūdimys, beisbolo stadionas…). Kiekviena kova yra vis labiau over the top negu praeita – visa tai yra Suda51 kūrybos ženklas.

Žaidimo veiksmas sudeda iš kelių dalių:

A. Pati pirmoji yra pagrindiniai lygiai, kurie naudoja hack n slash žaidimo mechaniką. Kovojate kiekviename kambaryje/teritorijoje su daug priešų, kurie būna naudoja įvairiausius šaltuosius ir parakiniusginklus. Savo arsenale turite prieš tai minėtąbeam katana (ji naudoja elementą-energijos šaltinį, kurį reikia stebėti, kad neišsikrautų kovojant, nes išsikrovus būsite beginklis (norint įkrauti turite atlikti veiksmą kratant pultelį aukštyn-žemyn).Be savo katanos dar galite naudoti išmoktus imtinių judesius, kai tinkamu laiku Travis gali per save supleksu permesti priešą ar atlikti kitą manevrą (svarbu ne veiksmas, o rezultatas, šiuo atveju – kalnas lavonų). O galiausiai „užkrovus“ Travis turbo mode juostą ir ją aktyvavus tampi beveik nesustabdomu. Kiekvieno lygio gale yra bosas-žudikas, krį norint įveikti reikia perprasti jo silpnybes (aklai bandydami kovoti greitai prieisit galą).

TravisTouchdownandtheSchpeltiger
Važinėjimas motociklu tikrai nėra dėl ko žaidėjai pasirinko No more heroes.

B. Be šių pagrindinių lygių, turite dar Santa Destroy miestą, kuriame galima važinėtis su Travis asmeniniu motociklu(tai sakyčiau pati nuobodžiausia dalis, nes joje tik keliauji iki tam tikrų vietų ir gali erzinti). Pačioje Santa Destroy galite aplankyti:

 1. Area 51 drabužių parduotuvę, kur Travis gali įsigyti aprangos ir pakeisti savo įvaizdį.

 1. Vaizdo įrašų parduotuvė – skirta daugiausiai anime geek’ams. Savininkas yra Travis draugas.

Iš čia jisai perka imtinių kasetes (visus išmoktus judesius galima naudoti traiškant galvas priešams).

 1. Barą, kur girtas rusas išmokys Travis naujų technikų, kurios pagelbės žaidimo eigoje.

 1. Thunder Rye biurą. Tunder yra buvęs imtynininkas, dabar Yakuza, kuris yra Travis mentorius ir mokytojas, pas kurį galima tobulint savo kovinius gebėjimus ir fizinę būklę (visai kaip Obis Van Kenobis).

 1. Laboratija – čia Travis gali patobulinti savo beam katana arba įsigyti naujus modelius (instrumentai yra tiek pat svarbūs kiek ir meistras).

 1. Darbo birža – visi prieš tai išvardinti darbai/mini žaidimai laukia čia ir tai pagrindinė vieta kur uždirbami pinigai kovoms (net ir Santa Destroy mieste reikia turėti darbą).

 1. K-entertaiment – reklamos agentūra. Joje būna papildomi darbai, kur turite nužudyti skirtingus taikinius, tai geresnis pinigų šaltinis, bet kartu ir daugiau reikia padirbėti (dar tai puiki vieta pasitreniruoti prieš pagrindinius lygius).

 1. Motelis No more heroes – tai vieta kur Travis gyvena. Čia yra:

 • tualetas (kur atlikę reikalą išsaugote žaidimo progresą);

 • televizorius (per kurį galite žiūrėti įsigytas kasetes ir išmokti naujus imtynių judesius);

 • šaldytuvas (atgaivinti Travis sveikatai (bet tai reikia padaryti labai retai);

 • katė vardu Jeane (Travis augintinė, su kuria galima pažaisti norint pailsėti nuo kopimo į geriausiųjų gretas);

 • miegamasis (kur laikomi visi drabužiai ir katanos. Kas kartą užsukę galite pasikeisti išvaizdą pagal savo norus, bet tai daryti galima tik šiame kambaryje, tai gerai pasirinkite katana prieš išeidami.

No-More-Heroes-620x349
Labai svarbi vieta, kur dažnai apsilankysite.

C. Ir galiausiai įvairiausi mini žaidimai/darbai (žolės pjovimas, šiukšlių rinkimas, automobilių bakų pildymas…- matyt, įprasti žudiko papildomi darbai) kurie reikalingi, kad galėtume toliau kopti lygoje. Jie nėra smagiausia žaidimo dalis, bet gali padėti šiek tiek atsipūsti nuo pagrindinių lygių.

O dabar pie garso takelį, kuris lydės viso žaidimo metu:

Ypač pagrindinių kovų muzika kabina ir miela ausiai (pats klausau jas per youtube). Kiekvienas veikėjas turi savo išskirtinę dainą, bei muzikos stilių, kuris atitinka jo asmenybę ir yra kaip audio veidas.

No more heroes tikrai nėra geriausias žaidimas iš visų (dalis, kai reikia važinėtis iš vietos į vietą savo motociklu, tai tikrai nėra žaidimo dalis, kuriąnorisi kartoti). Bet kaip B tipo filmas skirtas žmonėms, kuriems pabosta blockbuster’iai ir norisi kažko cheesy, taip ir šis žaidimas turi savo netobulo žavesio..

No more heroes neturi didelio biudžeto, tai pabėgimas nuo AAA „saugių“ žaidimų, kurie nenori išeiti iš savo komforto zonos, tačiau ką jis pateikia – malonumu gali pralenkti daugelį AAA.

RNHE41
Tikrai nestandartinis Nintendo Wii žaidimas

Dar žaidimas labai išskiria Nintendo wii kataloge, kur žaidimai orientuoti į šeimas. Kas nėra žaidę No more heroes ir nori kažko „gaivesnio“ iš žaidimų rinkos – išbandykite jį! Tai žaidimas, kurį žaidžiant, pasileisti galite Sex Pistols albumą, užsidėti bepirštes pirštines, nuvalyti dulkes nuo wii, paimti wiimote ir kelias valandas kapoti galvas. Nereikia daugiau jokių herojų! Žudikas turi žudyti, kad būtų geriausias, o ir beam katanai reikia veiksmo, kad plasma neatšaltų… Po to gal net patys tapsite Suda51 fanais ir norėsite susipažinti, su kitais jo žaidimais, ypač kai vienas iš jų yra No more hereos 2.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje