Sekite Mus
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Žaidimai
Switch Liepos mėnesio iššūkis – „NO MORE LEGOS“ – 2, 3, 4 savaičių apžvalga

Štai ir pasibaigė „Liepos mėnesio challenge!“ . 31 diena ar tai daug ar mažai ? Man asmeniškai jos praskriejo. Įtempti darbai, konsolių modifikacijų užsakymai, „Gamelement“ atnaujinimai, bei perspausta dienotvarkė iššūkiui nesutrukdė, bet jo ir nepalengvino.

Iš 13 žaidimų (plačiau pirmajame įraše) sugebėjau įveikti 2. Sakyčiau visai neblogai, nes tai nebuvo trumpiausi žaidimai kuriuos galėjau pasirinkti:

Finalistai:

Papildomai teko sužaisti:

  • L.A. NOIRE [įveikiau nebaigtą misiją]
  • Mario Kart 8 Deluxe [keletą partijų sužaidėme su draugais, atrakinau porą trūkstamų auksinių taurių]

Trumpai noriu pasakoti apie pabaigtus žaidimus plačiau parašysiu apie kiekvieną atskirai jiems skirtose recenzijose.

Travis Strikes Again: No More Heroes – Dieve kaip niekuo nenustebinanti žaidimo mechanika man įgrįso. Spaudyti tuos pačius mygtukus visą žaidimą ir nesuprantant kaip panaudoti specialią ataką maigant pultelį lyg streso kamuoliuką tikrai nusibosta. Bet žaidimas nors ir kitoks nuo pirmųjų 2 dalių turi labai įdomius bosus, kurie slepiasi kiekvieno lygio pabaigoje, kiekvienas lygis yra kitas vaizdo žaidimas, taip pat žaidimas neapsiribojo vienu stiliumi, ten jų daugybė, smagu žaisti su draugu, bet nesuprantant priešistorės žaidimas nieko ypatingo. Stipriai laužoma ketvirtoji siena (kuomet veikėjas žino kur yra ir bendrauja su žaidėju). Tarp žaidimo lygių istorija pasakojama vizualinės novelės stiliumi lyg sename nespalvotame kompiuteryje, skaitant tekstą, klausant 8bit garsų ir įsivaizduojant veiksmą iš nespalvotų paveikslėlių.

Žaidimą rekomenduoju šios serijos gerbėjams, tai nėra tiesioginis pratęsimas, bet jis užpildo daug klausimų ir papildo No More Heroes visatą.

Perėjau visą pagrindinę istoriją ir visus papildymus.


LEGO City Undercover – Mišinys tarp vaikiškų juokelių, LEGO, GTA viską apibarsčius Simpsons Hit & Run prieskoniais.

Žaidimą esu bandęs ant Wii U konsolės, bet niekad jo labai nežaidžiau, įsigijau Switch versiją senokai. Trūkumų daug, prastai veikia, keletas klaidų, prastas kadrų skaičius žaidžiant nešiojamame režime, ilgi krovimo laikai.

Žaidimo pradžia blanki ir nuobodi, bet viskas tampa kur kas įdomiau įpusėjus, žaidimas pradeda pasiūlyti daug daugiau, didelis žemėlapis, kartais monotoniškos, bet smagios misijos, kovos sistema silpna, bet žaidimo mechanikos ir galvosūkiai išlaiko balansą. Žaidimui skirčiau stiprų 7. Baigus žaidimą veiksmo ten tikrai netrūks, šimtai paslėptų vietų per visą didžiulį žemėlapį, daug statinių kuriuos reikia pastatyti iš LEGO kaladėlių, papildomi iššūkiai, bei misijos.


Nors liepos mėnesio iššūkiui neturėjau daug laiko, bet esu patenkintas įveikęs bent porą didesnių žaidimų. Žinoma tai ne paskutinis iššūkis. Sekite naujienas, nes šią tradiciją greičiausiai tęsime. Tai puikus būdas „nuvalyti dulkes“ nuo pamirštų ir senesnių žaidimų.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje