Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
E3: Konami pristatė „naująją” žaidimų konsolę

Kiek netikėtai kompanija Konami anonsavo „naująją” žaidimų konsolę. Ir be abejo, tai nebus naujos generacijos žaidimų platformą (nors daugelis su manimi gali ir pasiginčyti).

Konami nutarė, kad laikas prisijungti prie Nintendo, Sony, Segos ir kitų žaidimų industrijos gigantų ir išleistį savo mini konsolę. Tai bus sumažinta versija TurboGrafx-16, dažnai vadinama dar PC Engine. Skirsis ne tik pavadinimai, bet ir konsolių išvaizda. Europiečiai gaus PC Engine CoreGrafx mini, amerikiečiai TurboGrafx-16 mini, o japonų rinkai bus išleista PC Engine mini.

Buvo paskelbti pirmieji žaidimai, kurie bus įrašyti į šią konsolę.

  • R-Type
  • New Adventure Island
  • Ninja Spirit
  • Ys Book 1 & 2
  • Dungeon Explorer
  • Alien Crush

Pirkdami šį žaidimų įrenginį, gausime kartu ir vieną pultelį. Tiesa norint žaisti keliese arba keturiese, bus galima įsigyti papildomą daugiafunkcinį perėjimą, kuris leis prijungti daugiau pultelių. Likusieji žaidimai greičiausiai bus paskelbti šių metų eigoje.

Gamelement komentaras: Nors šiais laikais mažai, kas nori kalbėti apie kompaniją Konami, visgi jos rankose yra daugybę gerai žinomų žaidimų vardų, su kuriais tiesa ji nelabai ką ir daro. O jei ir daro, tai nebent už savo užrakintų durų. Tačiau pripažinkime, nors ir kompaniją mažiau lenda į žaidimų rinką, tačiau šiais metais ji sulaukė jau nemažaid dėmesio žaidimų pasaulyje. Išleidžiami retro perdaryti rinkiniai, tokių serijų kaip „Castlevania„, „Contra” ir „Įvairūs retro arkadiniai žaidimai”. Perdaroma PES futbolo serija, kuri manau tikrai pasiima savo „liūto dalį” iš FIFA serijos. Ir nelauktai paskelbiama nauja „Contra” dalis. Tad tikrai neblogi metai. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Koks Jūsų mėgstamiausias Konami žaidimas?

Kompanija Konami dar nepaskelbė TurboGrafx-16 mini kainos ir išleidimo datos.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje