IO Interactive atskleidė naujas detales apie Hitman seriją

Danų kūrėjai „IO Interactive“ duodami interviu „Noclip“ (žaidimų dokumentikos kūrėjams), atskleidė, kad sulauksime ateityje daugiau „Hitman“ serijos žaidimų.

Kūrėjai atskleidė, kad vis toliau dirbama prie papildomo „Hitman 2“ žaidimo turinio, tačiau ne tik ties šiais darbais studija darbuojasi. Kadangi ši žaidimų serija yra suplanuota kaip trilogija, tai „Hitman 3“ žaidimas tikrai išvys dienos šviesą. Trečioji dalis, gali būti išleista epizodais, kaip ir pirmoji „Hitman“ dalis. Kompanijos „IO Interactive“ planuose, ne tik „Agento 47“ nuotykiai, bet ir visiškai naujas žaidimas, apie kurį jokių detalių dar nepaskelbta. Plačiau šiame „Noclip“ dokumentiniame video apie „Hitman“ seriją.

Žaidimas „Hitman 2“ yra pasirodęs Xbox One, Playstation 4 ir PC platformose. Ir sulaukęs ganėtinai aukšto 82 balų įvertinimo Metacritic.

Gamelement komentaras: „Hitman“ žaidimų serija sukasi mūsų ekranuose nuo 2000 metų. Gaila, tačiau nė vieno žaidimo taip ir nesu bandęs, nors turiu pirmosios trilogijos žaidimus. Tačiau mane vis kažkas atbaido, nuo šios serijos žaidimų. Nors aplinkinių balsuose, tik teigiami atsiliepimai apie „Agento 47“ nuotykius. Gal laikas ir man įsijungti „Hitman“ žaidimą? O, šnekant apie „IO Interactive“, džiaugiuosi, kad jie tapę nepriklausomi, vis auga ir turi viziją, kurios kryptimi ir dirbama. Kaip visada kokybė ima viršų prieš kiekybę. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *