Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Gidas po žaidimų parduotuves: Atėnai (Graikija)

Šią vasarą kol vešėjau Atėnuose(Graikija) nusprendžiau, jog pasitaikius progoms ir turint daugiau laisvesnio laiko, aplankyti vietines žaidimų parduotuvės. Atėnai antikinis miestas kuriame gyvena apie trys milijonai gyventojų palyginimui Lietuvoje paskutiniais duomenimis yra apie 2,7 milijonai gyventojų. Tai visos mūsų šalies gyventojai viename mieste ir nors jisai labiau žinomas turistams dėl senovės Graikų istorijos objektų, nuostabių salų ir jūros, Graikiško maisto… Bet jame yra nemažai parduotuvių, kurios prekiauja vaizdo žaidimais. Vienos jų yra tiesiog technikos parduotuvės, kitos  orientuojasi į vaizdo žaidimus, stalo žaidimus ir panašius hobius, trečios prekiauja moderniais žaidimais, ir galiausiai tos, kurios turi naujausius ir klasikinius žaidimus.

Public – parduotuvė kuri primena mūsų „Topo centrą“, joje galima rasti naujausius žaidimus, žaidimų atributika, bet tai yra tik atskiras skyrius parduotuvėje kaip priedas prie parduodamos technikos. Žaidimų pasirinkimas naujoms konsolėms yra neblogas, galima rasti visus populiariausius žaidimus, bei mažesniais kiekiais Playstation 3 ir Nintendo 3DS žaidimus.

Gamestation – parduoda tiek naujus, tiek naudotus žaidimus naujausioms konsolėms, nemažas switch, playstation 4 ir ne tiek daug xbox one žaidimų pasirinkimas. Jeigu norėtume žaidimų šioms konsolėms, tada Gamestation galės pasiūlyti platų jų pasirinkimą nuo populiariausių žaidimų iki nišinių. Galima rasti šiek tiek playstation 1 žaidimų, kurių pasirinkimas nebuvo labai didelis ir dauguma jų nėra tokie, kuriuos vertintų žaidėjai. Bet kai kas šioje parduotuvėje patraukė mano akį – lentyna kurioje buvo sudėta nemažai naujų ir naudotų Sega Dreamcast žaidimų. Jų buvo visai nemažai, panašus kiekis kaip praeitos kartos konsolių žaidimų. Kaip konsolei kurį šiemet švenčia savo dvidešimties metų jubiliejų ir pasitraukė iš rinkos vos po trijų metų, sakyčiau labai malonus vaizdas. Nors ir tai buvo ne visai tie žaidimai apie kuriuos pirmiausiai pagalvočiau kalbant apie Dreamcast, bet teko rasti neblogų, tokių kaip: Tony Hawk’s proskater, Spiderman, Capcom kovinių žaidimų… Kainos už naujus Dreamcast žaidimų prasidėjo nuo 20 eurų iki triženklės sumos. Vien dėl jų buvo verta užsukti į šią parduotuvę.

Software Center – visai už kampo nuo Gamestation man pavyko rasti šią parduotuvę. Čia irgi prekiauja daugiausiai naujais ir naudotais žaidimais, bei naujausiomis konsolėmis. Senesnių konsolių žaidimų daugiausiai buvo galima rasti nebent Playstation 2, xbox ir truputi Nintendo Gamecube. Paklausus apie klasikinių konsolių žaidimus, man parodė dėžutę, kurioje būna dažniausiai laikomi įrankiai ir  sudėti atsitiktiniai Nintendo ir Sega kartridžai. Nieko tokio kas galėtų patraukti akį, turbūt užsilikę, kurių niekas kitas nenori ir tiek.

Game explorrers – buvo paskutinė žaidimų parduotuvė kurią aplankiau Atėnuose ir jinai mane nustebino labiausiai. Vos įžengus pro duris, skirtingai negu prieš tai minėtuose parduotuvėse, galima pamatyti ankštai sutalpintas prekes. Jos nėra išdėliotos atsitiktine tvarka, matosi zona kurioje sudėta Anime atributika, zona kurioje randasi stalo ir kortų žaidimai, bei pagrindinis mano vizito tikslas – vaizdo žaidimai. Jie užima didžiausia dalį parduotuvės erdvės ir norint pamatyti viską ką siūlo parduotuvė reikia lįsti giliau pro lentynas, kad pamatytumėte giliau esančius pasiūlymus. Parduotuvės pradžioje matosi lentyna kurioje sudėlioti Playstation 4 žaidimai, jų čia rasite visokiausių. Už jos pro plyši pamačiau kur buvo sudėti Dreamcast ir Playstation 1 žaidimai, tarp jų buvo „Final Fantasy IX”, kas pasirodė kaip neblogas ženklas ieškant klasikinių žaidimų. Lentynų viršuje matėsi „The Legend of Zelda: Twilight Princess HD” ir „Hyrule Warriors” kolekcinės versijos. Pagal tai ką mačiau, atrodė jog jų yra ten dešimtimis. Paklausus dėl kainų, darbuotojas sakė po 60 eurų. Vienas nepatogumas šioje parduotuvėje, kad dėl kainų reikia klausti darbuotojų, nes visos prekės yra nepažymėtos kainų lipdukais. Paėjus giliai pamačiau kas mane nustebino, lentynoje prie kurios sėdėjo darbuotoja buvo padėti klasikiniai žaidimai, „Castlevania” (Nintendo entertainment system) su dėžute, „Resident evil 2” (Playstation), „Lylat wars” (Nintendo 64) su dėžute. Dėl įdomumo paklausiau kainos, ir man pasakė, kad” Castlevania 64″ su dėžute kaina yra 100 eurų, kitų žaidimų kainos irgi buvo tolygiai įvertintos. Bet labiausiai man į akį krito „Panasonic Q” – specialus tik Japonijoje išleistas Nintendo Gamecube, su juo galima žiūrėti DVD filmus. Apie šią konsolę buvau girdėjęs seniau, o pamatyti ją gyvai buvo didžiulis malonumas man kaip Nintendo Gamecube mėgėjui. Nusprendžiau, kad vien žvalgytis nebus gana, tai reiktų kažką ir įsigyti šioje parduotuvėje. Kaip tik arti buvo Nintendo Switch žaidimų lentyna, tai pamaniau, jog reiktų išsirinkti iš ten kokį žaidimą. Kol joje žvalgiausi, apačioje radau dar krūva Nintendo Gamecube žaidimų, tarp kurių buvo tikrai vertų dėmesio, tik aš jau pats juos turėjau. Tarp Nintendo Switch žaidimų pavyko rasti „Hollow Knight”, kurio fizikinės kopijos norėjau, tai ir tapo mano suvenyru iš šios parduotuvės.

Be visų mano paminėtų žaidimų parduotuvių, Atėnuose jų galima rasti dar daugiau, bet mano turimo laiko neužteko ir jos buvo ganėtinai toli nuo vietų kurias aplankiau. Gal kitą kartą kai vėl būsiu šiame mieste jas aplankysiu. Iki tol malonu, jog turėjau proga užsukti į mano išvardintas parduotuves, įspūdžiai geri ir ateityje keliaujant norisi pamatyti kaip kitose šalyse ir miestuose atrodo parduotuvės, kur vietiniai gali įsigyti juos dominančius žaidimus.

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje