Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Gaming Youtube kanalai – I dalis

„Youtube” tai platforma, kuri sugebėjo pakeisti mūsų gyvenimo įpročius ir tapti daugeliui televizoriaus atmaina. Jei anksčiau, norint pažiūrėti mėgstamą laidą „Kompiuterių stebuklai” (angl. „Cybernet”) per Tele3, turėdavau laukti tam tikros dienos, tai šiandien viskas daug paprasčiau, nes galime žiūrėti savo mėgstama turinį, kada mums patogu ir per daugelį skirtingų įrenginių. Tuo pačiu „Youtube” kanalas sugebėjo pritraukti daugybę talentingų ir nepriklausomų kūrėjų, kurių siūlomas turinys yra daug įdomesnis ir aktualesnis, nei senasis televizijos formatas. Tad šį kartą noriu pasidalinti „Youtube” žaidimų kanalais, kurie mano manymu kūria kokybiška turinį ir daugeliui gali būti pavyzdys, kai pastovumas ir originalumas padaro kanalą patrauklų žiūrovui.

20190128.png

Kas seka žaidimų industrija ne pirmus metus, žino (girdėjo) tokį puslapį kaip Gametrailers. Šis puslapis geriausiais savo laikais, buvo tikras „skanėstas” žaidėjams. Nes čia buvo apstu medžiagos apie žaidimus, ne tik apžvalgos, naujausi treileriai, bet ir daug kokybiškų laidų su daugybę įdomių asmenybių. Kadangi puslapis buvo parduotas, o vėliau ir uždarytas, buvę darbuotojai susibūrė ir sukūrė projektą pavadinimu „Easy Allies”. Kompanija sudaro: Brandon Jones (Gametrailers įkūrėjas ir apžvalgų balsas), Daniel Bloodworth, Ben Moore, Kyle Bosman, Michael Damiani, Michael Huber, Ian Hinck, Bradley Ellis ir Don Casanova. Šiame kanale galite išvysti žaidimų apžvalgas, savaitės „podcast”, laidą „Frame Trap” (kurioje šnekama plačiau apie išėjusius žaidimus), Friend Code (išskirtinė laidą apie Nintendo naujienas), Huber Syndrome (žmogus, kuris su dideliu užsidegimu papasakos apie „Shenmue” ir ne tik) ir dar daugybę skirtingų laidų (apie stalo žaidimus, apie knygas, apie anime ir t.t.).

Armand Kiauleikis – „Jei norite originalaus ir kokybiško turinio apie žaidimų industrija, nepraleiskite šio kanalo. Komanda dirba su dideliu entuziazmu, o paklausius Michael Huber laidos, manau liksite „Easy Allies” kanale ilgam.”


20190128-1.png

Tai vienas iš ne daugelio mano manymu žmonių Youtube platformoje, kurio pozityvus mąstymas, bei charizma prikausto žiūrovą prie ekrano. Susipažinkite su Johnny Millenium. Jo kanalas „sukasi” jau virš 10 metų, o papasakoti jis visada turi ką. Jo kanale galėsite susipažinti su retro žaidimais, konsolėmis, old-school anime, komiksais (jis beje juos pats ir paišo), bei filmais. Johnny dažniausiai visada trykšta energija ir jo pasakojimų labai įdomu klausytis, nes daugiausia tai pasakojimai iš jo asmeninio gyvenimo susijusio su žaidimais ar kitais nuotykiais. Jo kanale dažnai rasime ir naujų žaidimų apžvalgų, kurias jis apžvelgia be jokių „SPOILER’ių”. Būdamas dideliu žaidimų fanu, šis žmogus sukūrė net filmą „Happy Console Gamer: The Movie„. Tad jei mėgstate klasikines konsoles ir žaidimus, Jums nelieka kito pasirinkimo, kaip tik prisijungti prie šio kanalo.

Armand Kiauleikis – „Tikriausiai nesu praleidęs nė vienos jo laidos, nes visos jos yra labai įdomios. Kas nuostabu, kad ir po 10 metų, Johnny entuziazmas nė kiek neblėsta, o jo pasakojamos istorijos priverčia krizenti, nes jos tikros”


20190128-3

Šis kanalas labiausiai žinomas, dėl „Angry Video Game Nerd” video serijų. James Rolfe sukūręs šios laidos pagrindinį personažą, tapo labai garsia persona žaidimų entuziastų akyse. Šis vyrukas „Cinemassacre” kanalą sukūrė, nes labai mėgsta filmus, o iš didelio entuziazmo šis kanalas tapo ne tik filmų, bet ir žaidimų kanalu. Jei James daugiausiai šneka apie filmus (ypač siaubo), tai Mike Matei daugiausiai pamatysite laidose su pulteliu rankose. Šis žmogus yra užkietėjęs retro žaidimų žaidėjas, dažnai darantis „gyvas” transliacijas Youtube/Twitch platformose. Šis kanalas, tai klasikinių filmų ir žaidimų savotiška meka. Ši, kelių žmonių komanda „kepa” video jau 13 metų ir tikrai nežada sustoti.

Armand Kiauleikis – „Šis kanalas yra kaip senų laikų draugas, jame daug nostalgijos, bei labai įdomių video. Jei norite prisiminti „Vėžliukų ninzių” serialą prašau, o gal „NES” žaidimus? Viskas po vienu „stogu”.”


20190129

„Kinda Funny” susikūrė panašiai kaip ir „Easy Allies”. Vedama projekto įkūrėjo Greg Miller, susibūrė komanda, kurios didžioji dalis yra atkeliavusi iš „IGN” puslapio. Šiame kanale, dažnai galima išvysti žaidimų visuomenės ikonas, tad visada yra įdomu pasiklausyti ką pasakoja patyrę žaidimų „vilkai”. Penkis kartus per savaitę yra leidžiama laidą „Games Daily”, kurioje galime sužinoti karščiausias prieš tai buvusios dienos žaidimų naujienas. O kartą į savaitę paleidžiama į eterį laidą „Kinda Funny Gamecast”, kuri apžvelgia pasirodžiusius žaidimus ir svarbiausia savaitės naujieną. Be apžvalgų, kartą į savaitę išleidžiama laidą „Party mode”, kurioje susirenka visas „Kinda Funny” kolektyvas ir žaidžia kokį nors vakarėlių žaidimą. Verta paminėti ir įspūdingai praėjusi „Kinda Funny Games Showcast”, kuris subūrė daugybę žaidimų kūrėjų, kurie pristatė daugybę naujų žaidimų. Šis šou žada pasirodyti ir 2019 metais. „Kinda Funny” turi ir antrą Youtube kanalą, tad jame galite pamatyti daugybę skirtingų laidų, kuriose kalbama apie kiną, interneto platybes ir daugybę skirtingų populiarių temų.

Sumanytojas – „Jei nori vienoje vietoje išgirsti apie visą „media” industrija, tai ši vieta yra Tau skirta. Labiausiai mėgstu įsijungti „Kinda Funny Games Showcast”, įdomus pašnekovai ir įdomios žaidimų temos. Tikrai verta.”

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje