Gamescom 2019 atidarymas su Geoff Keighley

Viena iš didžiausių Europoje žaidimų industrijos parodų „Gamescom 2019“ vėl įsikurs Vokietijoje, Kelno mieste ir pritrauks tūkstančius žaidėjų, bei industrijos veteranų 20 – 24 dienomis.

Šį kartą šioje parodoje išvysime „Gamescom 2019: Opening Night Live“ prezentaciją, kurioje daugybę kompanijų pristatys ir parodys daugybę skirtingų projektų. O pačią prezentaciją ves Geoff Keighley, puikiai pažįstamas veidas iš „The Game Awards„.

Net penkiolika didžiausių žaidimų leidėjų pristatys niekur dar nematyta žaidimų turinį. Tiksliai žinoma, kad išvysime šiuos žaidimus: „Death Stranding“, „Need for Speed: Heat“, „Predator: Hunting Grounds“, „Gears 5“, „Disintegration“. Kompanija „Sega“ parodys naują žaidimą, kai tuo tarpu iš kitos japonų kompanijos „Capcom“ visi lauks „Resident Evil“ naujienų. Žaidimų kompanijų supirkinėtojas „THQ Nordic“ irgi ruošia mums siurprizą.

Tiesioginę transliaciją „Gamescom 2019: Opening Night Live“ galėsime išvysti rugpjūčio 19d. pirmadienį 21val. Lietuvos laiku.

Gamelement komentaras: Šiais metais „Gamescom“ paroda atrodo labai solidžiai, lyginant kas buvo prieš tai kelerius metus. Sveikintinas dalykas, kad parodos svarbiausios naujienos bus anonsuotas bendroje didžiulėje prezentacijoje. Laiko formatas turėtų būti 60 – 90 minučių. Spėsiu, kad didieji pristatymai bus iš šių kompanijų: Sega, Capcom, Bandai Namco, THQ Nordic ir Ubisoft. Konsolių gamintojai Sony ir Microsoft pasidalins greičiausiai jau žinoma informacija. Ar sulauksime kažko netikėto ir nepaskelbto? Manau keli siurprizai mūsų tikrai laukia, tad pasiruoškite pirmadienio vakarui. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *