Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Tinklalaidės Žaidimai
Gamelement nuomonė: Rudens derlius

Rudens žaidimų sezonas nusimato kaip niekada įvairus. Tikriausiai, net išrankiausi žaidėjai ras, ką išbandyti šį sezoną. Mūsų kolektyvas irgi nekantrauja ir nori pasidalinti savo laukiamiausiais rudens žaidimais. Iš didžiulio sąrašo išsirinkome po kelis žaidimus, apie kuriuos šį kartą dalinsimės savo mintimis. Šį kartą „Gamelement nuomonė” apie „Rudens žaidimų derlių„.

Edmundas Tauteris: Oi keistas tas ruduo.. Stebina mane šį rudenį grįžtantys žaidimai daugiau nei nauji. Nėra taip, kad nelaukčiau naujų žaidimų, bet ši grįžtanti trijulė mane labiau traukia nei naujasis „Kojima“ ir „Guillermo Del Toro Torro“ – “Death Stranding” ar “The Legend of Zelda: Link’s Awakening” perdirbinys ar, ar ar…..  Galėčiau minėti daugybę naujų žaidimų ir perleidimų kurie kris šį rudenį, lyg lapai iš dangaus.

CATHERINE: FULL BODY

Čia yra kažkas tokio… Lyg ledų kokteilis. Kur persipina, tragikomedija, suaugusių temos, meilė, gyvenimo problemos ir alaus bokalas su draugais bare, po kurių grįžus namo sapnuoji košmarus, kuriuose esi ožys ir turi lipti į savo pastatyta kubų kalną. Tai yra “Catherine” – galvosūkių žaidimas, suaugusiųjų tematika, “Persona” dizaino stiliumi.

Kompanija “Atlus” pagaliau išleidžia lokalizuotą, atnaujintą 2011 metų žaidimą „Catherine Full Body“. Ši versija ilgesnė, su daug daugiau turinio ir praplėsta istorija. Kas yra žaidę „Catherine“ vėl galėsite apsiauti „Vincent“ batus (arba užsidėti ragus) ir kopti į viršų norint išsaugoti gyvybę. „Catherine“ pasižymi stipria istorija, kuri turi tiek žmogiškų detalių, tiek mistinių. Žaidėjo pasirinkimai žaidime lemia visą istorijos eigą. Žaidimas turi daug pabaigų, šiame leidime jų bus dar daugiau („Catherine“ – 8, „Full Body“ – 13).

„Catherine Full Body“ – laukiu, nes jaučiu sentimentus šiam žaidimui, kaip ir kitiems 2 kandidatams. 2011 metais kuomet išėjo originali „Catherine“ dalis, ją perėjau ant „Xbox 360”, vėliau įsigijau “Playstation 3” versiją, ir importavausi garso takelį ir mini meno knygą (angl. “artbook”). Žaidimas yra unikalus, tuomet nieko panašaus nebuvau žaidęs, istorija taipogi įtraukianti. Noriu pamatyti koks papildomas turinys bus šiame leidime.

Į sapnus vėl leisimės 2019 rugsėjo 3 dieną – „Playstation 4“ platformoje.


LUIGI’S MANSION 3

Prisipažinsiu niekad nebaigiau nei vieno „Luigi‘s Mansion“ žaidimo, nors turiu originalią „Gamecube“ pirmąją dalį ir antrąją dalį ant „3DS” (kurią buvau įpusėjęs), bet laukių šios dalies.

Žaidimas man paliko gilų įspūdį, kai pirmą kartą perskaičiau apie jį “V.A. Playstation” žurnalo numeryje. Nuo tada visuomet norėjau šį žaidimą išbandyti. Išbandžiau ir mano lūkesčius jis tuomet pateisino. Stipri, šiurpi atmosfera ir klaustrofobiški koridoriai, priminė pirmuosius “Resident Evil” tik viskas vyko “Mario” visatoje. “Luigi” ieško dingusio brolio “Mario” vaiduoklių pilnuose rūmuose, kuriuos reikia medžioti. Šiuose žaidimuose “Luigi” yra bailios prigimties, bet jis perlipa per savo baimes ir tęsia savo paieškas.

Naujasis “Luigi’s Mansion 3” mus vėl nukels į jau pažįstamas aplinkas. Įvairūs vaiduoklių apsėsti rūmai, kuriuose ieškosime dingusių draugų ir „Mario“ pasitelkę į pagalbą savo dulkių siurblį kuris primena „Ghostbusters“ protonų kuprinę ir gali įtraukti vaiduoklius. Šį kartą į pagalbą galėsime pasikviesti ir draugą šalia savęs, kuris atliks „Gooigi“ vaidmenį. „Gooigi“ yra gleivėtas „Luigi“ klonas kuris gali išvengti spąstų ir padėti išspręsti įvairius galvosūkius.

Vaiduoklius medžiosime nuo 2019 m. spalio 31 d. – „Switch“ platformoje.


SHENMUE 3

„Hajaaa“… Laukiu jau nuo 2010 metų kuomet perėjau abi “Shenmue” dalis ant “Dreamcast” konsolės. Liūdėjau, nes viskas atrodė tik prasidėjo ir baigėsi, o tęsinio nenusimato. Originaliai “Shenmue” turėjo turėti 11 skyrių – 4 arba 5 žaidimus, sulaukėme tik dviejų.

Atrodė nebeišvysime šio žaidimo tęsinio niekada, bet 2015 metais anonsuota 3 žaidimo dalis su “SEGA” palaiminimu, nes jie vis dar turi “Shenmue” licenziją ir pradėta “Kickstarter” kampanija, kuri padės finansuoti šį žaidimą, nes už ją nėra atsakinga “SEGA” kompanija.

2018 metais sulaukėme “remastered” versijų naujoms platformoms. Trečioji dalis buvo nukelta kelis kart, bet pagaliau ji grįžta ir vėl galėsime apsiauti “Ryo Hazuki” batus ir tęsti savo žygi keršto už tėvą link.

Naujasis “Shenmue 3” vizualiai neatrodo ypatingai, lyginant jį su moderniais žaidimais viskas atrodo animacinio pavidalo, nors pirmasis “Shenmue” buvo brangiausias to meto žaidimas ir siekė aukšto realizmo lygio, su dienos meto ciklais, besikeičiančia oro sistema ir daugybe veiklos atvirame žaidimo pasaulyje kuris dabar atrodo gan mažas.

“Shenmue 3” tęs istoriją, kuri baigėsi antrojoje dalyje. Veiksmas vyks Kinijos provincijoje. “Ryo” treniruosis, kad taptu stipresniu ir ieškos “Longsun Zhao” kuris nužudė jo tėvą.

“Yu Suzuki” epą tęsime jau 2019 m. lapkričio 19d. – „Playstation 4“ konsolėse ir personaliniuose kompiuteriuose [„Epic Store“].


Armandas Kiauleikis: Auksinis žaidimų ruduo, kad ir kaip keista, tačiau nesu alkanas. Ne prisirijęs, bet užkandęs. Sukau žaidimų sąrašą iš viršaus į apačią, ir iš apačios į viršų. Ląstelės stebėdamos mano minčių šuolius pasidavė, todėl centrinė sistema pasakė „užteks”. Sustojau. Ir likau prie dviejų žaidimų, kurie visai tikėtina, kad pakels mano nuostabos apraišką. Tai pirmyn!

GREEDFALL

Nė kartą esu minėjęs, kad mėgstamiausias mano žaidimų žanras yra RPG, todėl visada dairausi ką kūrėjai pasiūlys šviežaus ir dar nematyto. Visai netikėtai, per šiuometinę E3 parodą, mano dėmesys užkliuvo už kūrinio „GreedFall”. Prancūzų kompanijos „Spiders-Games” kūriamas veiksmo-RPG žaidimas, nustebino mane savo pasaulio grožiu.

Žaidimas remiasi XVII amžiaus grafinę vizualizaciją, todėl akys raibsta nuo nuostabių vaizdų, bei estetikos (pažiūrėkite žaidimo žemėlapį). Pagrindinis veiksmas vyks saloje, į kurią mes atkeliaujame ieškoti stebuklingo eliksyro, kuris gali išgelbėti žmoniją. Visgi paprasta nebus, nes čia susiskaldžiusios frakcijos kaunasi dėl įtakos šiame pasaulio kampelyje.

Mūsų pasirinkimai įtakos žaidimo istoriją ir jo elementus, todėl būkite atsargūs, nes žaidimo pasaulis gali būti negailestingas. Įdomu, tai kad Jūsų kompanionai, gali Jus išduoti, pabėgti iš kovos lauko ir pan., todėl viskas kartais gali pakrypti kitą linkmę, nei mes įsivaizduojame. Nors žaidimas, nėra „open-world”, visgi tirinėti (dievinu „explore” elementą) bus tikrai ką.

Verta pažymėti, kad šis žaidimas kainuos iki 50~eurų, nes tai daugiau AA tipo žaidimas. „GreedFall” pasirodys rugsėjo 10 d. (PS4, Xbox One ir PC) ir tikiuosi pranoks visų prognozes, pakeldamas RPG žaidimų kartelę. Žinau, optimistas 🙂


FIFA 20

Sekantis žaidimas, tai daugelio „laiko kirminas” – žaidimas „Fifa 20”. Čia kaip šventas ritualas, kiekvienais metais įsigyti šios serijos naują žaidimą. Pirmiausia, futbolą mėgstu be galo be krašto. Antra, šią žaidimų seriją, žaidžiame su draugais, ir darome visą sezoną mini turnyrus. Trečią, šį kartą žaidime bus gatvės futbolas (dvigubas OLĖĖĖ).

Be abejo, kam nepatinka futbolas, skeltų „bėgioja, spardo kamuolį ir taip kiekvienais metais?”. Dažnai sunku paaiškinti savo aistrą žmonėms, kuriems nusispjauti į sportą (tebūnie ir kompiuterinį sportą). Vieniems sportą patinka žiūrėti susibūrus kompanijoje, kitiems atvirkščiai sekti, analizuoti ir susikaupūs palaikyti mylimą komandą.

Taip ir su šia žaidimų frančizę, kad ir kiek keikčiau šį žaidimą, tačiau vis vien pradedu naują mačą iš naujo. Tikėtina, kad ir šį kartą, „EA”-„meistrai” vėl pakoreguos žaidimo mechaniką, ko pasekoje, vėl mokysimes kelis mėnesius žaisti futbolą iš naujo. Per sezoną būna visko, atnaujinimai vieniems atimą pranašumą, kitiems jį prideda, ir visada viena pusė nepatenkinta.

Šį kartą esu nusprendęs, jei per pirmus trys mėnesius daugiau bus skausmo, nei laimės ašarų, žaidimas keliaus atostogų. Į jo vietą atkeliaus „eFootball Pro Evolution Soccer 2020„. Pesimistas ane? 🙂

„Fifa 20” pasirodys rugsėjo 27 d. (PS4, Xbox One, PC, NSW).


Vidmantas Česonis

DOOM ETERNAL

Nuo to momento kai perėjau „Doom 2016” žinojau, kad tęsinys bus tikrai mano akiratyje. Man užteko pamatyti „Doom Eternal” paskelbimą per „Quakecon 2018” ir žinojau, kad gausime daugiau to pačio „Doom,” kuris perkelia devinto dešimtmečio pirmojo asmens dvasią, kurią turėjo turėjo originalus „Doom”, „Quake”, „Wolfenstein”, „Duke Nukem”, „Shadow Warrior”… į šias dienas.

Žaidimas pasižymi arkadišku stiliumi, kuri patogu žaisti tiek ilgomis, tiek trumpomis sesijomis, bei įtraukia grįžti prie žaidimo jį perėjus. Kadangi „id software” komanda parodė, kad supranta kas „Doom” seriją daro išskirtiną ir patrauklią žaidėjams, tai reikia tikėtis, jog naujausias žaidimas bus viskas kas buvo su „Doom 2016” geriausia, tik daug daugiau.

Po pragarą lakstysime lapkričio 22d. (PS4, Xbox One, NSW, PC, Stadia).


DRAGON QUEST XI S: ECHOES OF AN ELUSIVE AGE

Šis žaidimas buvo paskelbtas vienas iš pirmųjų Nintendo Switch konsolei, kai ji buvo vadina kodiniu pavadinimu „NX”. Tai vienos seniausių JRPG serijų, naujausia dalis, ir sugrįžimas prie tradicinio JRPG žanro po X dalies, kuri buvo MMORPG.

Nors šis žaidimas buvo išleistas vakaruose ant Playstation 4, tačiau mano nuomone Nintendo Switch yra tinkamesnė konsolė šio žanro žaidimams. Dėl jos siūlomo nešiojamos konsolės režimo, kuris patogu kai nori padidinti savo veikėjo lygį, kai turi laisvą akimirką. Kiekvienam žaidėjui kuris mėgsta tradicinius JRPG žaidimus ir turi Nintendo Switch, „Dragon Quest XI S” turėtų būti puikus kompanionas.

Į nuotykius leisimes rugsėjo 27 d. (Nintendo Switch).


DAEMON X MACHINA

Šis naujas IP, kuris išskirtinai yra kūriamas Nintendo Switch, priminė apie mano susižavėjimą Mecha žanro anime, ypač „Gundam” serija. Išbandžius demonstracinę versiją, nors ir žaidimas turėjo vietų kurias reikėtų būtinai patobulinti iki kol bus išleista galutinė versija. Bet jautiesi, kad jisai turi kažką ypatingo ką turėdavo šeštos ir septintos kartos AA žaidimai. Kurie panašiai kaip B tipo filmai, nebando būti kažkas keičiančio industriją, bet pasižymi savo „kultiniu“ žavėsiu.

Nežinau ko galiu tiksliai tikėtis iš šio žaidimo, kai jisai išeis, bet išskirtinumas lyginant su kitais tuo sezonu išeinančiais žaidimais, yra kas mane traukia prie jo. Gal tai nebus nuostabiausias žaidimas kuris šiemet bus išleistas, tačiau kartais netikėti dalykai nustebina labiau, negu tie kurių labai lauki ir iš jų daug tikiesi.

Mecha robotus valdysime rugsėjo 13d. (Nintendo Switch).

O kokie Jūsų laukiamiausi žaidimai šį rudenį?

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje