EVO 2019 čempionatas bus didžiausias istorijoje

eSportas įgyja pagreitį visuose pasaulio kampeliuose, žaidėjai kovoja dėl titulų ir šlovės (kas dabar labai populiaru). Žiūrovai stebi kovas ne tik gyvai, bet ir prie kompiuterių ekranų, palaiko eSporto žvaigždes, analizuoja jų žaidimą ir kūriasi fanų grupės. Šie skaičiai kiekvienais metais tik didėja, tad nenuostabu, kad „fighting“ žanrui skirtas EVO 2019 čempionatas, žada būti didžiausių savo istorijoje.

Populiariausiu žaidimu šiais metais tapo „Super Smash Bros. Ultimate“. Šis Nintendo žaidimas pritraukė 3492 žaidėjus ir pasiekė absoliutų EVO turnyrų rekordą.

Šių metų čempionate bus iš viso devyni žaidimai, jų sąrašas ir užsiregistravusių žaidėjų skaičius:

  • Super Smash Bros. Ultimate – 3492
  • Street Fighter V: Arcade Edition – 1929
  • Tekken 7 – 1885
  • Samurai Shodown – 1719
  • Mortal Kombat 11 – 1567
  • Under Night In Birth Exe: Late[st] – 1156
  • Dragon Ball FighterZ – 1191
  • Soulcalibur VI– 742
  • Blazblue: Cross Tag Battle – 640

Gamelement komentaras: Iš tiesų eSportas auga kaip ant mielių, ar tai gerai? Atvirai nežinau. Iš vienos pusės yra tikrai smagu žiūrėti, kaip geriausi žaidėjai varžosi, kaip jie žaidžia ir supranta žaidimą. Iš kitos pusės, šių dienų internetinė socialinė erdvė yra daugeliui baisus navikas, kurio nepavyksta išrauti jokiomis priemonėmis. eSporto žvaigždės yra sekamos kiekvienam žingsnyje, apie jas pilama iš tuščio į kiaurą, todėl nėra taip lengva kaip visiems atrodo. eSporto karjera trunka neilgai, nes koncentracija, reakcija ir pastovus spaudimas, žaidėjus priverčia pasitraukti iš šios „sporto“ šakos (nežinau neapsiverčia man liežuvis). Ką tuo norėjau pasakyti? Ogi būkime draugiškesni internetinėje erdvėje, nesvarbu, kad nematome žmogaus, svarbu būti atsakingu prieš kitus. Ir klysti žmogišką, žaidžia ne robotai. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar stebėsite EVO 2019 čempionatą?

EVO 2019 vyks rugpjūčio 2-4 dienomis, kaip visada čempionatą bus galima stebėti per twitch EVO kanalą.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *