E3: Pagaliau! Anonsuotas žaidimas Final Fantasy VIII Remastered

Gandai pasitvirtino. Kompanija „Square Enix“ patvirtino, kad žaidimas „Final Fantasy VIII“ sulauks „Remastered“ versijos. Šis klasikinis JRPG žaidimas pirmą kartą savo istorijoje sulauks patobulintos žaidimo versijos.

Įdomu yra tai, kad „Final Fantasy VIII“ pirmą kartą bus pristatytas daugeliui žaidėjų, nes originalioji versija pasirodė Playstation konsolėje dar 1999 metais. O jos versija, be jokių patobulinimų buvo perkelta į „Playstation Store“. Ją galėjo išbandyti ir PC žaidėjai. Murmesiai sklandė, kad Square Enix prarado dalį originalaus „Final Fantasy VIII“ žaidimo pirminio kodo, todėl žaidimas per 20 metų negalėjo pakilti iš savo pirmtako atvaizdo. Akivaizdu, kad Square Enix išsklaidė šiuos murmesius.

Gamelement komentaras: Dar vienas 90″ laikotarpio JRPG perliukas, kurį būtinai pasistengsiu išbandyti. Kažkada seniai buvau pabandęs pradėti žaisti, tačiau dėl 3D grafikos varikliuko teko apleisti žaidimą, jam net normaliai neįsivažiavus. Tai  nemaža problema su penktos generacijos 3D sukurtais žaidimais, nes jų raiška labai maža, o 3D detalės yra akims peilis. Todėl suprantama, kodėl daugelis žaidėjų praleidžia daugybę gerų 3D žaidimų. Visgi daugelis kompanijų šią klaidą bando ištaisyti ir perleidžia „Remastered“ versijas, kurios dažniausiai pasiteisina. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate žaidę „Final Fantasy VIII“?

JRPG žaidimas „Final Fantasy VIII Remake“ pasirodys dar šiais metais, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch ir Steam platformoms.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *