E3: Atskleista Cyberpunk 2077 pasirodymo data

Microsoft E3 prezentacijos metu didžiausią žaidėjų šurmulį sukelė „Cyberpunk 2077“ žaidimas, kurio pristatymu metu į sceną netikėtai įžengė Keanu Reeves.

Pagaliau kompanija „CD Project Red“ atskleidė daugiau detalių apie žaidimą „Cyberpunk 2077“. Žaidimas pasirodys 2020 metų balandžio 16d., o jame galėsime mes galėsime sutikti kino žvaigždę Keanu Reeves. „Cyberpunk 2077“ bus atviro-pasaulio (ang. open-world) „futuristinis“ pirmo asmens RPG žaidimas.

Žaidėjai galės įsigyti standartinę žaidimo pakuotę arba specialų kolekcininko leidimą. Kaip visada kompanija „CD Project Red“ standartinėje pakuotėje įdeda ne tik žaidimą, bet ir visokių mielų niekučių.

Standartinės pakuotės išpakavimas

Kolekcinės pakuotės išpakavimas

Gamelement komentaras: Prisipažinsiu, kad žaidimas „Cyberpunk 2077“ yra vienas laukiamiausių mano žaidimų. Kūrėjai „CD Project Red“ išleidę žaidimą „The Witcher 3“ šovė į kūrėjų elitą. Jie sugebėjo padaryti žaidimą, kurio kiekvieną pašalinė misiją atrodė kaip pagrindinė istorija. O mažiausios detalės pavertė „Witcher 3“ žaidimą, tikru akių saldainiuku. Todėl suprantama, kad iš „Cyberpunk 2077“ žaidėjai tikisi dar daugiau, nes pasaulis žada būti 4 kartus didesnis, nei „The Witcher 3“ žaidimo. O iš paskutinio treilerio matome, kad žaidimas atrodys nepriekaištingai. Tik vienintėlė mįslė, ar žaidimo „gameplay“ bus įtraukiantis? Statau, kad sulauksime GOTY žaidimo 2020 metais. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar pirksite žaidimą „Cyberpunk 2077“?

Žaidimas „Cyberpunk 2077“ pasirodys Playstation 4, Xbox One ir PC platformoms.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *