Disgaea 4 Complete+ jau šį rudenį

Leidėjas NIS America pranešė, kad šį rudenį galime ruoštis mūšiams, nes bus išleistas taktinis JRPG žaidimas „Disgaea 4 Complete+“.

Ši žaidimų serija yra leidžiama nuo 2003 metų ir kaip matome vis dar nesiruošia sustoti. Tai ką pasiūlys šis ketvirtos dalies perleidimas? Pirmiausiai žaidėjai galės rinktis tarp angliško arba japoniško įgarsinimo, mėgstantiems naudoti subtitrus, bus galimybę juos įjungti anglų arba prancūzų kalbomis. Jei mėgstate iššūkius, bus galimybė užsikelti lygį iki 9999 taškų. O, kad būtų nenuobodu, galėsime kurti savo žemėlapius ir dalyvauti mūšiuose prieš kitus žaidėjus online (šis režimas bus pasiekiamas po žaidimo pasirodymo). 30 atrakinamų personažų, ekstra kampanijos ir gili žaidimo mechanika, lauks mūsų žaidime „Disgaea 4 Complete+“.

Žaidimas „Disgaea 4 Complete+“ pasirodys dviejų skirtingų pakuočių pavidalu.

  • Standartinėje pakuotėje rasite – „Disgaea 4 Complete+“ žaidimą, personažo Valvatorez plakatą, spindintį knygos žymeklį, keičiamą žaidimo viršelį.
  • HL-Raising pakuotę sudarys – „Disgaea 4 Complete+“ žaidimas, personažo Valvatorez plakatas, spindintis knygos žymeklis, keičiamas žaidimo viršelis, 80 puslapių iliustracinė knyga, garso takelis ir kolekcinė dėžutė.

Gamelement komentaras: Man vis dar knieti išbandyti šią žaidimų seriją, nes taktiniai JRPG žaidimai turi kompleksišką mechaniką, kurią reikia išmokti, norint be prakaito žaisti šiuos žaidimus. „Disgaea“ žaidimai, būtent tuo ir pasižymi, tik mane visada atstūmia „cheesy“ istoriją ir dar keistesni personažai. Visgi norintiems išbandyti šią seriją nuo pirmos dalies, galima įsigyti pirmąją dalį perleistą ant Playstation 4 ir Nintendo Switch žaidimų konsolių. Būtent ką galvoju ir padaryti, tik nepeikite kad nepatiko, nes ši serija nė kiekvienam. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate bandę žaidimų seriją „Disgaea“?


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *