Playstation ChinaJoy 2019 apžvalga

Praėjusią savaitę Kinijoje vyko žaidimų paroda „ChinaJoy 2019„, nors šis renginys daugiau orientuotas į Azijos rinką, tačiau daugybę pristatytų projektų planuoja pasiekti vakarų teritorijas. „Playstation“ turėjo savo konferencija, kurioje buvo pristatyta nemaža dalis naujų žaidimų. Pažvelkime, ką kinijos žaidimų kūrėjai planuoja išleisti Playstation 4 sistemai.

Sony sukūrė projektą „China Hero Project“. Jo tikslas, atrasti talentingas kinijos žaidimų kompanijas ir joms padėti realizuoti jų žaidimus, pasauliniu mąstu. Praeitais metais prasidėjęs projektas, pristatė šešis žaidimus, iš kurių daugiausiai dėmesio susilaukė žaidimas „Lost Soul Aside„. Įdomu tai, kad žaidimas ilgą laiką buvo kūriamas vieno žmogaus Yang Bin. Jis nepuoselėjo išleisti šio kūrinio, nes neturėjo reikalingų resursų, šio žaidimo pasirodymui. Padedant Sony, kūrėjas atidarė studiją „Ultizero Games„, kurioje dirbama prie „Lost Soul Aside“ žaidimo.

Šiais metais šį projektą papildė septyni nauji žaidimai, kurie bus išleisti Playstation 4 žaidimų konsolei. Iš jų šeši žaidimai buvo pristatyti „Playstation ChinaJoy 2019“ konferencijoje. Nė vienas pristatytas projektas, neturi tikslios išleidimo datos. Plačiau:

  • „Evotinction“ – tai trečiojo asmens „stealth“ tipo žaidimas, kuriame didelį vaidmenį atlieka „nulaužimo“ (ang. hacking) mechanika, kūriamas „SpikewaveGames„.  Plačiau apie žaidimą.

  • „F.I.S.T.“ – 2D Metroidvania stiliaus žaidimas, kuriame pagrindinis veikėjas triušis, galintis manipuliuoti metaline roboto ranka. Žaidimą kūrią studiją „TiGames„. Plačiau apie žaidimą.

Gamelement komentaras: Tai tik mažas gabalelis, to kas buvo parodyta ir pristatyta šiuometinėje „ChinaJoy“ parodoje. Iš šio šešeto, mano dėmesį patraukė žaidimas „F.I.S.T.“. Nors šiai dienai turime pilną metroidvania stiliaus žaidimų, tačiau parodytas treileris nuteikia labai pozityviai. Tikiuosi šis žaidimas nušluostys daugeliui nosį, ir parodys iš kokio molio yra drėbti kinijos kūrėjai. Kadangi nebuvo paskelbta nė vieno žaidimo išleidimo datos, tikėtina kad anksčiausiai prie šių žaidimų prisėsime 2020 metų II – IV ketvirtyje. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *