Bethesda perleido Doom trilogija moderniems įrenginiams

Šiandien per QuakeCon 2019 buvo paskelbta, kad 25 metų jubiliejaus proga Doom 1, 2, 3 skaitmeninės versijos išleistos dabartinėms konsolėms ir mobiliems telefonams.

Tai pirmas kartas kai Nintendo konsolės sulaukė „Doom 3“, apie kurį fanai turi skirtingas nuomones. Žaidimai turėtų būti išleisti kartu su papildiniais, bei 1 ir 2 dalys turi daugelio žaidėjų vietinį ir tinklo režimą.

„Doom“ ir „Doom 2“ dalių kaina yra po 4,99 eur, o „Doom 3“ kaina 9.99 eur. „Doom“ trilogija išleista Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Apple iOS įrenginiams.

Gamelement komentaras: Puikus būdas išbandyti klasikinius Doom žaidimus iki kol bus išleista naujasis Doom Eternal žaidimas (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *