Klasikiniai RPG žaidimai atkeliauja į žaidimų konsoles

Nuostabi žinia pasiekė Dungeons & Dragons fanus. Skybound Entertainment ir Beamdog dar šiais metais pasiruošę išleisti klasikinius RPG žaidimus, aštuntos generacijos konsolėms.

Tokie žaidimai, kaip „Baldur’s Gate“, „Baldur’s Gate II: Shadows of Amn“, „Icewind Dale“, „Planescape Torment“ ir „Neverwinter Nights“ jau greitai pasirodys šios kartos konsolėse. Kūrėjai ne tik išleis šių žaidimų „pagerintas“ (ang. enhanced) versijas, bet ir visą papildomą turinį, kuris buvo pasirodęs šiuose klasikiniuose RPG žaidimuose. „Baldur’s Gate“ švenčiantis savo 20 metų sukaktį, sulauks naujo turinio, kuris nuties tiltą tarp abiejų dalių. Žaidimai bus išleisti fiziniu ir skaitmeniniu pavidalu, planuojama kaina vienos pakuotės apie 50 eurų.

Gamelement komentaras: Tai puiki proga naujos kartos žaidėjams išbandyti šiuos klasikinius D&G žaidimus savo žaidimų konsolėse. Tikriausiai daugiausiai susidomėjimo sulauks Nintendo Switch versijos, nes ilgus RPG žaidimus, nė kiekvienas norės žaisti prie televizoriaus, nes grafiškai žaidimai turėtų atrodyti panašiai. Vienintėlis klaustukas kabo, dėl žaidimų kainos. Ji yra tikrai per didelė, nes ant PC esančios versijos kainuoja ženkliai pigiau. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti). Kuris žaidimas Jus sudomino labiausiai?

  • „Baldur’s Gate: Enhanced Edition Pack“ pasirodys 2019 metų rugsėjo 27d. Čia rasime „Baldur’s Gate“ abi dalis su visais papildymais.
  • „Planescape: Torment Enhanced Edition / Icewind Dale: Enhanced Edition pasirodys tuo pačiu metu, kaip ir „Baldur’s Gate“ leidimas, 2019 metų rugsėjo 27d.
  • „Neverwinter Nights: Enhanced Edition“, galėsime išbandyti jau šią žiemą, gruodžio 7d. Be žaidimo, rasime visą papildomą turinį ir galimybę žaisti co-op ir multiplayer.

Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *