Ar kūriamas naujas „Resident Evil“ žaidimas?

Japonų kompanija „Capcom“ pradėjo siųsti pakvietimus „Resident Evil Ambassador Program“ nariams. Tai reiškia, kad greitu metu uš kompanijos galime sulaukti daugiau naujienų apie kuriamą naują „Resident Evil“ žaidimą.

Šis pakvietimas, skirtas nariams, kurie yra užsiregistravę „Resident Evil Ambassador Program“ Japonijoje. Pakviesti nariai, turės galimybę testuoti „Capcom“ kūriamą žaidimą, kuris greičiausiai yra „Resident Evil“ serijos žaidimas. Ar tai naujos dalies žaidimas, o galbūt murmesių lygyje vis minimas „Resident Evil 3 Remake“, sunku pasakyti. Pakviesti nariai rugsėjo 8-9 dienomis Tokijuje dalyvaus „Capcom“ organizuojamame testavime, po kurio, be abejo turėsime greičiausiai daugiau žinių apie šį žaidimą.

Norintys tapti „Resident Evil“ ambasadoriais, galite teikti savo paraiškas šioje nuorodoje.

Apačioje, galite išvysti kolegos Modesto susuktą žaismingą video apie „Resident Evil 2“.

Gamelement komentaras: „Resident Evil“ serijai visada jaučiu ypatingą ryšį, ypač pirmoms trejoms dalims. Pirmas susidūrimas su šiuo siaubo žanro „tėvu“, buvo žaidimų kompiuterinėje. Nesumeluosiu žaidimo intro sukau, kokius penkis kartus, jaučiausi tikras herojus. Labiausiai kas įstrigo, tai atmosfera, didelis namas, garso takelis ir be abejo zombiai. Pirmasis žaidimas turėjo viską, nuo A iki Z, kad jį įsimintum ilgam ir norėtum dar daugiau. Spėju, kad „Capcom“ darbuojasi prie VIII žaidimo dalies, tačiau darbai juda ir ties „Resident Evil 3 Remake“. Kuris žaidimas dienos šviesą išvys pirmas, greitai manau sužinosime. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar „Resident Evil 2 Remake“ pateisino Jūsų lūkesčius?

Naujausias serijos žaidimas „Resident Evil 2 Remake“ pasirodė šių metų sausio 25 d.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *