Anonsuotas žaidimas The King of Fighters XV

Vykstančiame EVO 2019 čempionate buvo anonsuotas naujas serijos „The King of Fighters XV“ žaidimas.

Kompanija „SNK“ pranešusi šią naujieną, daugiau nepateikė jokios informacijos. Tačiau, tai nereiškia, kad jokios detalės nebus atskleistos, visgi tikėtina, kad greitu metu bus parodytas pirmasis žaidimos treileris.

Ši ilgametė muštynių (ang. fighting) serija, dar pradėta leisti 1994 metais, jau skaičiuoja 25 metų sukaktį. Paskutinis serijos žaidimas „The King of Fighters XIV“ pasirodė 2016 metais. Apie būsimas žaidimo platformas, taip pat jokios informacijos „SNK“ neatskleidė.

Gamelement komentaras: Šios serijos niekada taip ir neišbandžiau, o jei išbandžiau, tai mažai ką ir bepamenu. Šios serijos ištakos prasidėjo nuo arkadų ir tik vėliau žaidimai buvo perkelti į namų žaidimų konsoles. Lietuvoje ši serija populiarumu nusileidžia, kitoms snukiadaužių serijoms, kaip „Street Fighter“, „Tekken“ ir pan. (jei klystu, prašau pataisykite). Ar sulauksime „The King of Fighter XV“ bumo? Nemanau, nebent „SNK“ pateiks siurprizų ir nustebins publika. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate žaidę „The King of Fighters“ žaidimus?


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *