Anonsuotas Nintendo 64 HDMI adapteris

Kompanija EON Gaming paskelbė, kad greitu metu išleis Nintendo 64 HDMI adapterį, kuris žaidėjams leis mėgautis aukštesnę raišką, bei geresnėmis žaidimų vizualizacijomis.

Šis prietaisas veiks be papildomo maitinimo (ang. plug-n-play), užteks jį prijungti prie Nintendo 64 žaidimų konsolės ir jau galėsite mėgautis 480p raiška. Kūrėjai pažadėjo, kad žaisdami žaidimus su Nintendo 64 HDMI adapteriu neturėsime vaizdo atsilikimo (ang. lag). Taip pat šis įrenginys pasiūlys režimą „Slick mode“, šis režimas pagerins žaidimų vizualizaciją, todėl jie atrodys geriau.

Šis kompanijos EON Gaming adapteris dienos šviesą išvys jau liepos 22d., prietaiso kaina 149,00 doleriai. Norintys užsisakyti, spauskite čia.

Gamelement komentaras: Retro žaidimų pasaulis „ant bangos“. Atėjus naujiems laikams, dažniausiai nebeturime televizorių su „tulpėmis“ ar SCART jungtimis, todėl norint pasijungti senesnes žaidimų konsoles, visada esame priversti ieškoti sprendimo. Pigių alternatyvų be abejo pilni interneto pakampiai, tačiau kas nori mėgautis senesniais žaidimais aukštesne raiška, visada ieško geriausio sprendimo. Pasaulis pilnas retro entuziastų, kurie tikrai nepagailės savo pinigų, kad sužaistų dar kartą „Super Mario 64“ žaidimą, tik šį kartą vaizdas bus daug akims malonesnis. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar naudojate papildomą „geležį“, kuri pagerintų senų žaidimų vaizdą?


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *