Anonsuota Final Fantasy VII Remake pasirodymo data

Kompanija Square Enix paskelbė ilgai laukto JRPG žaidimo „Final Fantasy VII Remake“ išleidimo datą. Įdomu tai, kad žaidimo oficiali pasirodymo data buvo paskelbta Los Andžele vykusiame „Final Fantasy VII“ koncerte.

Oficialiai žaidimas pasirodys 2020 metų Kovo 3 d., prie to paties buvo parodytas naujas žaidimo treileris, o daugiau informacijos Square Enix pažadėjo suteikti per E3 konferenciją.

Gamelement komentaras: Matant žaidimo treilerius, tikrai paliekamas geras įspūdis, kad žaidimas sugebės pateisinti fanų viltis. Visgi žinant Square Enix verta pamąstyti. Pirmiausiai, kiek šis žaidimas turės dalių? Nes visi iki šiol parodyti treileriai, buvo iš originalios žaidimo pradžios. Antra, kokie bus laiko intervalai tarp visų „Final Fantasy VII Remake“ dalių? Kompanija „Square Enix“ žinoma, kaip nesugebanti kontroliuoti žaidimų kūrimo procesų (geri pavyzdžiai „Final Fantasy XV„, „The Quiet Man„), tad abejotina ar sugebės sklandžiai ir laiku pateikti likusias dalis. Be abejo žaidimo pasirodymo data visada galima nukelti, niekas per daug nesupyks. Didelė tikimybė, kad šis žaidimas pasieks ir Xbox One konsolę. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar esate žaidę žaidimą „Final Fantasy VII“?

Žaidimas „Final Fantasy VII Remake“ pasirodys išskirtinai Playstation 4 žaidimų konsolei.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *