13 Sentinels: Aegis Rim pasirodys lapkritį

Kompanija ATLUS pranešė, kad nuotykių žaidimas „13 Sentinels: Aegis Rim“ pasirodys lapkričio mėnesį Japonijoje. Tuo pačiu buvo suteikta daugiau informacijos apie žaidimą, bei kolekcinę žaidimo pakuotę.

Šis žaidimas yra kūriamas talentingos japonų komandos „Vanillaware“ (žinomiausi žaidimai – „Odin Sphere“, „Muramasa The Demon Blade“ ir „Dragon’s Crown“). Kas labiausiai krenta į akis, tai žaidimo dizainas, veikėjų portretai, kurie pabrėžia „Vanillaware“ stilių.

„13 Sentinels: Aegis Rim“ veiksmas  vyks 1980 metų Japonijoje. Istorija suksis apie 13 moksleivių, kurių įprastą gyvenimą pakeičia fantastinis karas. Šiame kare, jie valdys milžiniškus robotus, vadinamus „Sentinels“ ir kovos už žmonijos išlikimą.

  • 13 valdomų personažų.
  • Trys žaidimo režimai: „Battle“, „Adventure“, „Archives“
  • „Battle“ – Valdyk milžiniškus robotus mūšiuose.
  • „Adventure“ – Atskleisk kiekvieno personažo istoriją.
  • „Archives“ – Detalė po detalės, atskleisk istorijos tiesą.

Su žaidimų pasirodys ir „Premium“ leidimas. Jame žaidėjai ras: Išskirtinio dizaino dežutę, 132 puslapių iliustracinė knyga, Mech popierinis išlankstomas modelis, Playstation 4 tema ir „avatar“ rinkinys, bei žaidimo pakuotė.

Žaidimo „13 Sentinels: Aegis Rim“ Premium pakuotė

Gamelement komentaras: Man „13 Sentinels: Aegis Rim“ primena šiek tiek „Persona“ seriją, tačiau čia gali būti viskas tik įdomiau. Narpliodami istoriją, valdysime skirtingus personažus, bendrausime ir nuo to kis žaidimo siužetas. Iš parodyto treilerio, mušiai turėtų būti labiau taktiniai (kas man labai patinka) ir įdomu, kaip nuo to kis žaidimo dinamika. Nes kažkuriuo momentu daugiau bendrausime su veikėjais, o tada „šoksime“ į mūšį. Labiausiai mane sužavėjo šio žaidimo vizualinė išvaizda (viskas taip riesta), taip gražu. Tikiuosi, kad šis žaidimas bus 2019 didelis netikėtumas, gerąją prasme. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Koks kompanijos ATLUS žaidimas, Jums labiausiai patiko?

Žaidimas „13 Sentinels: Aegis Rim“ pasirodys išskirtinai Playstation 4 žaidimų konsolei, lapričio 28. Japonijoje. ATLUS anonsavo, kad žaidimas bus lokalizuotas vakarų šalims, tačiau oficialios išleidimo datos dar nėra paskelbta.


Įvedę savo el. pašto adresą dešinėje puslapio pusėje, gaukite pirmieji naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *